bugün

bugün gerçekleşmiş olaydır. alınan son bilgilere göre, gökhan özen kıbrıs yakınlarında kaldığı otelde, jet ski ile açılmış ve bi daha geri dönmemiş.
deniz mevsimini beklemeden bu soğukta binersem ben de kaybolurum tabi. şimdi bu gökhan dua etsin de ''aramazsan arama'' şarkısına uyup kaderine terk etmesinler kendisini. yoksa işi yaş.
tıpkı 2005 olduğu gibidir. amına koyayım adam düzenli olarak jet ski ile kayboluyor.
aynı albümü tekrar çıkaracak demekki. farklı albüm olsa farklı bi çalışma olurdu.

kesin aynı albüm geliyo.
şanslıysa mısır, suriye'ye kadar yolu var. baktı yardırıyor italya, Fas, sicilya'ya kadar gider.
Ski tutmuştur.

Edit : mal mısınız amk neyi tutmuyor.
7 temmuz 2003 te gerceklesen olaydir. bu traji komik olaydan sonra sayin özen birdaha jet skiye binmeyecegini aciklamistir.
Gökhan özen hayranı olan küçük bir kızı zamanında çok üzmüş olaydır. Annem gülerek söylemişti de inanamamıştım. Sonradan haberlerde izleyince ben de gülmüştüm. Gökhan özen hayranlığım o gün son buldu. Bu olaya da hala gülerim. Ya mal adam ya.*
başlığı görünce kahkaha attım. çocukken bütün kasetlerini, cd'lerini aldığım şarkıcının kaybolma haberini duyunca baya düşünmüştüm acaba nasıl oldu falan diye.

şimdi her ne kadar rock müzik dinlesem de adamın bütün şarkıları hala ezberimde.
gece gece kahkaha atmama sebep olan başlık. uzunca bir süre de gülerim galiba.
(bkz: jet ski nin gökhan Özen le kaybolması)

zavallı jet ski:
- nereye götürüyon beni amına koduğum!
vatana millete hayırlı olması dileklerimi belirtirim.
üzerinden henüz birkaç ay geçmesine rağmen akla düştükte hâlâ güldüren olaydır.