bugün

ağrısız sızısız sahip olunabilen mükemmel aksesuar.bayanlara pek de yakışmaktadır kanımca.
tikky kızların değişmez aksesuarıdır.* tikky deyip geçmemek gerekir.güzel bir göbeğe sahip olmayı gerektirir.
sadece bayanların takmasını ümit ettigim eğer olay erkeklere bulaşırsa o zaman üretilecek bahaneyi merak ettiğim (bkz: yavuz sultan selimin küpe takması)
ve bu bahanenin tahminimce (bkz: damat ferit paşanın piercing takması)olacağı kanımca kızarıklık yüzünden bayanlarada yakışmadığını savunduğum takı..
göbekte piercing anadolu uygarlıklarının bir inanışıdır. eski uygarlıklardan günümüze kadar süregelmiş eski bir riteüldir. bakın burası herkesi ilgilendiriyordu biraz da özele inelim. ben de takdırdım geçenlerde. ama ben çok yemek yeyince esniyor biraz göbek, geçen yine abandım bir dürüm bir porsiyon adanaya, iki de ayran patlattım bu pirsing fırladı gitti çorbanın içine düştü, yemek mundar oldu.
takımın en iticisidir.aksesuardan çok dikkat çekmeye, albeni albeni demeye yarar uzak durulmalıdır.
igrencliktir kanaatimce. gobegine oyle demir bir alet taktiktan sonra onu birde herkese gostermek icin gobeginide acacaktir bu sahis. yani gorsel zevkimizin icine etmek icin elinden geleni ardina koymuyacaktir.
güzel göbekli kızlarda hakikaten çok şık duran bir aksesuar.

edit: entry'yi gireli yıllar olmuş ama fikrim değişmedi süper duruyor harika oluyor lakin göbüş güzel olacak. muhtemelen durup dururken bunu eksileyenler kıskançlıktan çatlıyor. *
şişman olmayan her kıza yakışır, estetik durur. yaptırırken de ağrı acı çekilmez.
en çekici piercinglerden biridir.*
Şişman ve kıllı gaylerde iğrenç durma olasılığı yüksek olan zamazingo.
bayana çok büyük çekicilik katmaktadır.
eğer daha önce deldirmişseniz ve delik herhangi bir nedenden ötürü kapanmışsa yeniden deldirdiğinizde gerçekten acıya sebep olan aksesuardır.
bayanlara çok yakışır fakat anlık bir düşüncedir, bir de doğumdan sonra düşünmek lazım piercing takılan o göbeği ?
hiç beğenmediğim piercing. Hele o şişman olup piercing takanlar!
kanaatimce erkeklerde güzel durmayan amma velakin fiziği güzel bayanlarda süper duran aksesuardır. dile takılırsa daha güzel olur hem kocaya bir faydası olur.
bir kiza cok yakisabilen aksesuar. hele bir de o gobekte yag yoksa tadindan yenmez. ama eger seks sirasinda gobege bosalan biriyseniz surekli temizlenmekten deforme olmaya yuz tutan piercingtir ayrica da.guzeldir vesselam.
Kadina cok yakisan aksesuar ve cok seksi.

Ben cok severim.
Hatta ...
yaptırması da bakımı da meşakatlidir. iyileşme süresi en uzun olan piercingtir. ama alışkanlık yapıyor kesinlikle,yokken kendimi eksik hissettiğimdir.
vucutta en estetik duran piercingtir. kaş, dudak gibi her zaman görünmez. o yüzden yaptıran kişiyi sıkıp, gözüne takılıp rahatsız etmez. bakımı oldukça zordur. bepanthen krem önerilir.
ilk zamanlar eğilip kalkmakta değişkenlik görülür. tik olur. sonra alışırsın. unutursun göbeğinde bir piercing olduğunu. aniden gelen bir sızıyla hatırlarsın bazen. alışana kadar top uçlu piercing önerirler. sallantılılardan bir süre uzak durmalı. hatta sallantılı piercingler sadece göbek show yapıcağın bir günde kullanılmalı. aksi halde rahatsız olunabilir uyurken. öte yandan göbekte ağırlıkta yapabilir.
göbek gibi güzel bir bölgeyi iğrençleştiren kötü durum. ne gereği var? estetik yanı da sıfır hani.
bazı bağyanlarda cok çekici duran zımbırtı.
Kilo alinca acil cikarilmasi gereken piercingtir. Zira gobek yaglarindan kendini intihar edebilmesi muhtemeldir.
ergenken çok istediğim bir şeydi. sonra tüm yaptıran arkadaşlarımın başarısız olduğunu gördüm. zamanla acıya dayanamadılar ve piercingi çıkardılar ya da mikrop kaptı , yara oldu ya da acısı hiç geçmedi. bu yüzden denemedim, denemem de.
Dudak ile birlikte kadınlara yakışan tek piercing türü. Diğerleri yakışmıyor.
kesinlikle acı vermeyen piercing türü. her piercing gibi iyi bakıldığında mikrop kapmaz, çabucak iyileşir. bende de vardır ayrıca, yerimdir. anneeem çok şeker duruyor.