bugün

jumbo pizzanın yanına light kola efsane olur. 1 hafta demeden 5 kilo garanti gider. denenmiş ve kanıtlanmış bir yöntem.
ekmek sıfır illa yenecekse çeyrek ekmeğin çeyreğini yiyorum. avuç içinden daha az. çaya şeker yok gün boyu. sabah yumurta ve bi kase yoğurt. akşam klasik yemek . pilav çok az. Ağır yemek cok az. yemekten 1 saat sonra 7-8 km yürüyüş koşu karışımı 1 saat koş. ayda 4-5 kilo verirsin. Ideal olan kilo verimide bu. 3 ay yapsan 12-15 kilo. ve buda vücutta büyük degisiklikler yapar.
Plates, plates, plates. Iki ayda butun vucudu kendine getiriyor alıştıktan sonra sürekli yapmak istiyosunuz zaten yaşam tarzi haline geliyor bi sure sonra.
göbeğin varsa artık vardır.. ne bok yersen ye eritemessin .he varsa paran (lazer ... ) 6 seans
Mekik çekin. Bol su için. Az yiyin amk bide az yiyin.
mekik cekin baklavada yapmis olursunuz bu arada.
ulan hava alsam kılo alıyorum bu nasıl bır vucuttur anlamadım.
toplanın açıklıyorum yöntemidir.

Bunu doğrudan amerikalı bir erkek modelden öğrendim. Modellik yaptığı uzun yıllar boyunca hep bu şekilde besleniyorlarmış. Başka deneyenler de biliyorum, 2 haftada 14 kilo veren var.

Çok basit, sadece 3 kural var:

1- Akşamüstü spor yapın. merdiven çıkmak bile olur, yeter ki spor olsun adı.
2- Spordan önce sadece ve sadece protein ve yeşil yapraklı sebze yiyin.
3- Spordan sonra buna ek olarak iyi karbonhidrat da yiyebilirsiniz (bulgur, yulaf, diğer tahıllar, vesaire).

Şeker ve yağ tamamen yasak.

Bunu uygulayın, göbeğiniz birkaç haftada yok olmazsa gelin beni bulun.

edit: siz eksileyen puştlara bakmayın. buyrun bana bunu anlatan abinin konuyla ilgili videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=zatL6P8FmIg
Dengeli beslenip kardiyo çalışmalarına ağırlık vermektir yada siz en iyisi bir çakmak çakın bakarsınız erir .
Arada bir tuvalet ihtiyacı için mecburen yürüyorum.
Sabahları 4 yumurtaya omlet, yanına patates kızartması gömüyorum.
Öğlen maksimum 2-3 adet dürüm.
ikindi vakti, karışık kızartma ağırlıklı hafif bi kahvaltı.
Akşam bilav, makarna ya da mantıyla final yapan bir menü.
Gece çok yemem, orta boy pizza ve bi iki bira.

Bu kadar özenli olmama rağmen neden erimiyor, anlamadım.
Sıkıntılı problemli bir nişanlılık geçirin 6 ayda ne göt kalır ne göbek. %100 çalışıyor
asla mekik çekme değildir. çıkıp şimdi mekik çekin diyenler olacaktır. çok affedersin ama bok erir o göbek mekik çekerek, mekik çekerek illiacus kasını çalıştırıyorsun, araştırın biraz. yemeğe, şekere dikkat edeceksin o kadar.
Güneşlenin.
Ya çok cahilce şeyler okuyorum da usendigim için size biseyler yazamicam.
Ama o sabah ile oglen ton balığı akşam da normal yemek yiyom yine de göbek erimedi diyen arkadaş göbeğe kaçak kat çıkacak haberi yok Aq istersen beni de ye kardeş.
bacak hareketleri fazla enerji harcattığı için yağ yakımında etkilidir. yani koşu en idealidir. bunun yanında bol şu içmek gerekir.
bisiklet,mekik vb.
her akşam çin çorbası için. wok'ta yapılır bu çin çorbası, sebzeleri atıp içine haşlıyorsun esasen, onu içiyorsun böyle çorba gibi.
akşamları bundan başka hiç bir şey yemeyip yalnızca bunu yerseniz ve hala kilo veremediyseniz, aha bu entry burada, gelip bana mesaj atın, yakama yapışın, hesap sorun.
göbişinden başka hiç bir yerde yağı olmayan işbu satırların yazarı bile (ki çocukluk zamanından beri göbeği vardır), bu yöntemle göbeği eritmeyi başarmıştır.
göbeğinizi 1 adet makas ile hafifçe kesiniz.

5 sn düşün ve mantıklı geleceğini göreceksin.
iki gündür bir bok yemedim hala neden kilo veremediğimi çözemedim.
Kesinlikle mekik. Ama kolaylaştırarak. En basitinden ayaklar koltuğun altına sokulur, diz bükülür, günde 5-6 yla başlanır her gün 2şer artırılarak devam edilir.

(bkz: göbek eritici dua)
(bkz: basen eritici dua)
Adam gibi bir spor salonuna gidip oranın diyetisyeninden program isteyin. Zaten size çeşitli kontroller yapıp, sizin için en uygun programı verecektir.

Kimse internetten televizyondan gördüğü yöntemleri uygulamasın çünkü herkesin vücudu ayrıdır. Bana iyi gelen bir yiyecek sana iyi gelmeyebilir.Bunun için zaten diyetisyenler program yaparken sizi besin alerjisi gibi testlere sokar.
Fazla mekik cekmek iyi degil kanaatimce vucut musaitse karin kaslari sismeye baliyor. Yalniz kalca icin bisiklet hareketi cok iyi onun disinda en azindan 45 dk yuruyus.
(bkz: çare bira)
Oldukça zordur. Az yemekle başlanabilir
korse tipi atlet alın.
güncel Önemli Başlıklar