bugün

güzelliği ya da yakışıklılığı yüzünden çok çekmiş insanlar için geçerli durumdur. güzelliğin ya da yakışıklılığın kötü yanı ne olabilir diye düşünenler de çıkacaktır. ancak güzelliği yüzünden peşine takılan, kabul görmeyince de elinden geleni arkasına koymayan manyak hayranlarınızın olabileceği ihtimali vardır. ideal olanı güzel olup da çirkin şansının olmasıdır. *
hakkaten vardır böyle birşey. özellikle kızlar için pek bir sorun oluşturabiliyor. ha güzelliğini verip sorunlardan kurtulma hakkı verseniz seçerler mi orası muamma. son olarak, klasik kalıbın aksine kendimden bilmiyorum, o kadar yakışıklı değilim.*
bazen de vicdan azabıdır.
onlarca hatunun peşinde koşmaktan helak olduğunu bilmek, taşlara adını yazıp bağırlarına basmaları, intihara kalkışmaları...
zor... vallahi usandım.

(bkz: ben cok mutevazi bir insanimdir)
(bkz: zenginlige kivilcimin guzellige sivilcenin yetmesi)
sevgili sözlük;
ben çok güzelim, ama ilgiye muhtacım. ben de bir şekilde bunu belli etmeyi çok istiyorum ama malum sanal ortam, webcam ortamına düşecek kadar da değil bu ilgi açlığım.. ben de başlık açayım sevgili sözlük.
dedim ya
ben çok güzelim ve bu başıma dert açıyor, ıyy özel msj(1592)
Anlam veremediğim bir şekilde kendini beğenmiş kızlardan duyarız.

yhaaa ama choq qüzelimmm. qüzellikh phasıma phela!

Kolay kurtulabilecek bir beladır. Çirkinleşilerek güzelliğin verdiği beladan kurtulunabilinir. Yanında bir de aptal taklidi yapılırsa bela mela kalmaz.

O kadar makyaj yaparlar, bakımıydı bilmemnesiydi... Sal kendini, bırak dağınık kalsın.

Makyaj diye sür karayı, elbise diye giy çuvalı.. Budur!

Ah ulan ne güzel çözüm bulurmuşum. *
bir insanın başına gelen kötü bir olayı güzelliğine yorması durumudur. yapılan en salakça eylemdir.
güncel Önemli Başlıklar