bugün

ismi nedeniyle merhaba ben pembe tolga ile alakasının olduğunu düşündüğüm yazar.

edit: hayırlısı yani ne diyek. koştursun.
aziz nesin hakkında mesaj atan yazar.
aziz nesin e olan saygısına saygı duyduğum dokuzuncu nesil yazardır.
aziz nesin saygısına, saygı duyup eşlik ettiğim yazar.
gönderdiği mesaja ilk önce anlam veremesem de kontrol ettiğimde aziz nesin'in ölüm yıldönümünde olduğumuzu fark etmeme neden olmuştur.
tanım 1: insanlara, tepki alabilitesi yüksek özel mesajlar göndererek, nick altına gelen tepkilerin nick altını dolduruşunu gördükçe orgazm olan, troll olma yolunda henüz birinci santimetreyi geçmeye çalışan noob.

tanım 2:genel dertlerini özel mesajlarda dile getirmemesi gerektiğini öğrenmesi gereken yazar.
böyle konularda başlık açılır, entry girilir sevgili yeni nesil.
hurriyet.com kadar nesin in kaybına ciğer dağlamış yazardır. bana ne bize ne nesin den.
tek derdinin aziz nesin olması.bu ülke o kadar şehit verirken.
aziz nesin ile ilgili ilginç entryvari bir mesaj atan yazar. iyide banane aziz nesin'den, banane aziz nesin'i anmandan kardeşim.
atatürkçü olmam size rahatsızlık veriyorsa, verdiğim rahatsızlıktan dolayı, gurur duyarım.
#(#16254180)söz verdik izindeyiz...
işte budur üstat!
''Elhamdülillah 15 Yaşından Beri ATATÜRKÇÜYÜM''
(#16265602) ince bir zeka belirtisi gösteren yazar.
başarılarının devamını diliyoruz.
yanlışlıkla eksilediğim yazar.

(bkz: özür dilemek)
yeni katılmış dokuzuncu nesil yazarlardan, hoşgelmiştir.
(#16265602) işte budur hafız. *
(#16299556)

fenerbahçeli olmasına rağmen galatasaray taraftarıymış gibi entry giren yazar. ilginç.
(#16369151) sağlam Fenerbahçeli yazar. Tam anlamıyla döktürmüş. Eline sağlık.
Bir tane yazar var. Anti Atatürkçüyüm var mı ötesi yazmış. Ben de cevap veriyorum. Belki sesim gider. BEN DE ATATÜRKÇÜYÜM VAR MI ÖTESi?
benim gibi hasta fenerbahçeli yazar. candır.
Fenerbahçeli yazar.
(#16669514) kafaya bak hay maşallah. *
http://www.youtube.com/watch?v=UqRhXo56-UM parçayı armağan ettiğim dost yazardır.
9 eylül 2012 yani bu akşam saat 20.10 da ört'nin fasıl programına misafir olacak olan yazar.
(bkz: gaymak)
(#16876501)
hoş gelmiş 9.nesil yazar.
uzun bir aradan sonra konuşma fırsatı bulduğum yazar.