bugün

çoğu insanın geçemedidği, bazılarının da numpad'i olmadığı için yapamadığı bölümdür. her tuşu değiştirebiliyordunuz ama o bölümde illa ki numaralara basmanız gerekiyordu sanırım.
Onlarca kez yapmama rağmen geçemediğim, videolarını izledikten sonra 1-2 defa deneyip geçtiğim bölümdür.
Yaptıktan sonra sanki ilah gibi hissettiğimiz dünya ahiret Allah'ın emri görev.
Bu gençlik nereye gidiyor böyle.

Kanuninin istanbul'u fetettiği yaştasınız kendinize gelin.
helikopter görevi mi kaldı hibneler.
san andreas serisine döndürten görevdir.
kardeşimle beraber geçtiğim zorlayıcı bir gta bölümüdür. O bölümden sonra apartman patlatılır ve bazı görev kilitleri açılır. fakat oyunda zorluğu daha yüksek görev ve bölümler de vardır.

uçak yarışı bölümü, motorla 120 saniyelik çatılardan uçma görevi gibi. askeri helikopteri çalma bölümü gibi. ayrıca kuru kafa bölümleri de yerine göre aşırı zorlayabiliyor.
az sinir krizleri geçirtmedi.
Oo görevi geçtikten sonra GTA oynamaya Son verdim Artık oynamıyorum.
Yıllar geçse bile akılda kalan bölüm.
en zor bölüm , insanı monitör başında sinir krizine sokan bir bölüm.
GTA oyunlarında helikopter ve özellikle uçak sürmekten çok keyif alıyorum. bu bölüm de en sevdiğim bölümlerden biridir. aslında oldukça kolaydır da. bir yandan bombaları yerleştirirken diğer yandan ateş eden adamları biçiyorsun. ayrıca merdiven boşluğundan direkt yukarı çıkılabilmesi de süre açısından oldukça avantaj sağlıyor.
kendini çok yetenekli çok becerikli çok karizmatik çok kaslı çok yakışıklı çok cool çok womanizer adeta bir pro gamer adeta bir herkül adeta bir brad pitt adeta bi henry cavill adeta bir yunan tanrısı göstermek isteyen ezik ulucuların doluştuğu başlık. daha sayamadım. he aq geçemeyen gerizekalıdır geçemeyen maldır.
geçemediğimden dolayı oyunu bıraktıran bölüm.
sürekli saldırıya uğradım ve bu bölümü hiç geçemedim. helikopteri kullanmak zor değil de diğer etkenler işin içine girince ölüyorum. olmadı bi nutter tols yazar mutluluklar dileriz.
bildiğin ikinci oynayışta geçtiğim, neden zorluğu ile bu kadar ünlü olduğuna da yıllardır anlam veremediğim bölüm. hiç de o kadar zor değildi.

buna zor diyenlerin, gidip witcher 3'deki elder vampire Dettlaff van der Eretein isimli arkadaşla ya da dark souls'daki Nameless King ile tanışmalarını tavsiye ediyorum.