bugün

galatasaray spor kulübünün resmi alışveriş merkezidir efendim.
ülkemizde istanbul, Ankara, izmir, Adana, Aksaray, Antalya, Aydın, Afyon, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ, Gaziantep, izmit, iskenderun, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yalova illerinde şubeleri bulunan mağazadır.

resmi online alışveriş sitesi: http://www.gsstore.org
iki gün evvel internet sitesinden tshirt sipariş ettiğim mağaza. Hala gelmedi. Gözünü seveyim bugün maç var. Getirin artık!
Geçen sene fenerbahçeli hırsızlar tarafından yağmalanan taraftar mağazasıdır.
tüm çalışanların izinlerinin iptal edildiği satış zinciridir.

(bkz: gsstorelardaki ibrahimoviç formaları)
çok kötü yönetiliyor maalesef.
kliması olmaması bu sıcakta insanı delirten mağazadır.
görsel
(bkz: yellowfriday)
kötü mağazacılık, kötü pazarlama.

liyakatın üst düzey olduğu, belki de türkiye içerisinde liyakatın müstesna gerçekleştiği kurumlardan biri olan camiada, ilk günden beri nasıl bu kadar salmışlık olur mana veremiyorum.
galatasarayın eşantiyonlarını satışa sunduğu mağazası. yeni gelen ürünler ve özellikle icardi bilekliği ile fiyatları epey yukarı çıkardılar. neyse ki bunları satışa sunmadan önce süper bi kampanya sundular taraftara. piapiri diye bi borsa uygulaması var. onu indirip kaydolunca gstore'da geçerli 500 tl hediye kuponu kazandım, alışverişimi de onunla yaptım. piapiri'yi indirince dedim bi uygulamayı karıştırıyım. her bankanın fonuna, bütün halka arzlara ve hisselere tek uygulamayla erişebiliyomuşum onu öğrendim. ben halka arzları olan bankalardan dağınık şekilde alıyodum. şimdi yeni gelenleri piapiri'den alıp yavaş yavaş tek yerde toplıyıcam yatırımlarımı. hesap açmadır, işlemdir, eftdir bunlara ücret de almıyomuş. anlayacağınız bi taşta iki kuş vurdum.
istanbuldaki tüm şubelerini bu sabah aradım ve aradığımı bulamadım.
stadın içindeki ana bayi kışlık sezon ürünlerinin henüz gelmediğin söyledi!
kışın başında gelmeyen ürünü millet yazın ne yapsın a.k demedim tabi.
mağaza yorumlarını okuyunca bu mekanların kalitesi de ortaya çıkıyor, bu da ayrı mevzu!