bugün

doğru önermedir, koca sezonu düşme hattında geçirerek bjk ve fb yi şoka sokmuş olduğu gerçeğidir.
(bkz: taurasi yi geri verin lan allahsızlar)

not: fenerbahçeliyim amk
(#11895244)

(bkz: koçum sen bi git elini yüzünü yıka dolaş gel)
Beşiktaşın fazla oyuncu almaya ihtiyacı mı var? Guti, Fernandes, Q7 zaten Galatasaraya bedel.
asıl şok aldıkları oyunculardan bazılarını yada birinin galatasaray'ı istemiyorum demesidir. izliyoruz masturbasyonlarını ve heycanla bekliyoruz boşaldıktan sonraki hallerini.
eksi 40 puan ile şok etmiştir.
averajı ne sen son ne ben söyleyim.
asıl şok sezon sonunda olcak bakma sen transferler bi şii deil.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
(bkz: sesli güldüm).

ulan selçuk inanı elimizden kapmadınız adam galatasaraylıyım dedi, sözüm var dedi gitti.

ersan olayı da parayı veren düdüğü çalar mantığı oldu demirören vermedi parayı alamadı gs bastırdı aldı.

elden kapmak diye bir şey yok 2 tarafta zaten vazgeçmiş(selçuk inan ve ersan transferinde fb ve bjk).

bu nedenle şoka uğratmak deyimi anlamsız kalıyor.
(#11895266) Bunu bana bırakınnn, bunu bana bırakınn *
fb'nin istemediği topçu, hmmm *..
bu sezonki berbat performanslarıyla sadece feneri değil bütün türkiyeyi şoka sokmuşlardır.
bir fenerli olarak kesinlikle şoktayım. Bilmem nekadar çok borcumuz var. Takımın geliri yok diye ağlayan yeni gs yönetiminin popilist davranıp bol keseden dağıtarak futbolcu almasına anlam veremiyorum. Alacakları 5-6 oyuncuya bukadar para verdikten sonra yeni sezonda kart cezaları ve sakatlıklar yüzünden kısa sürede lige havlu atacaklardır. Çünkü ellerinde yeterli genişlikte kadro bulunmamaktadır. Avrupa kupalarında oynamamalarıda bu şokun etkisini arttırmaktadır.

Netice olarak tt arena yı doldurma ve bol forma satma hayalleri kursaklarında kalıp borç bataklığında daha dibe batacaklardır. Başarı ise hedef 4. Lük ise zorda olsa gelebilir.

Yinede taurasi ve selçuku keşke biz alabilseydik.

Not: bu entry de gs ye bok atma çabası yoktur. Gerçektende böyle devam etmelerini can-ı gönülden istiyorum.
diana taurusi ve selçuk inan'ı alarak fenerbahçeye ayarın alasını vermiştir. aziz yıldırım ise çıkıp yok o bize geldi de biz istemedik falan diyor *
galatasaraylı taraftarlar bakıyorum da yeni sezon için yine yine çok heyecanlılar.galatasaray kim fenerbahçe ile yarışmak kim la.hadi ordan.hedefinizi iyi belirleyin.ilk 3 olmalı gs nin hedefi.hayallerle yaşamayın.

edit: galatasaray selçuk inan'ı almakla düşmeye oynamaktan kurtulmuştur diyebiliriz.iyi transfer ama fenerbahçe ile gs yi karşılaştırma.fenerbahçe şampiyon kadroya türkiyenin en iyi yerlilerini aldı.+emenike + iyi bir yıldız yolda.
evet fatih terim'in teknik direktörlüğe getirilmesi ve iki oyuncu transferiyle kendilerini 2011-2012 sezonu şampiyonu ilan eden galatasaray taraftarları herkesi şok etmiştir.

not: drogba'nın da galatasaray ile anlaştığı gelen haberler arasında. yüksek maliyeti nedeniyle taksitlendirme yoluna giden galatasaray ilk olarak drogba'nın kafasını reklerine bağladı.
şoka girdiği kesindir.