bugün

itiraf-ı aşk niteliği taşıyan şarkıdır.
Sözlerinden Anladığım kadarıyla kimin köpeği oldukları konusunda yeterince samimiler.
Amerika kalp solcular.

Durun, sizin terminolojinizden geliyor: lümpensiniz!
Grup yorum gibi durusu belli onurlu ve çizgisinden hic cikmamis bir grubun boyle bir şarki yapacagini düşünmek cehalettir.yazar arkadaş çok hayalci.
yerine oturmuş bir şarkıdır.
yalan mı lan? abd'nin uçaktan attığı suşileri ben mi yedim, hanzolar?
(bkz: herkesi kendi gibi zannetmek)
kobane'ye yardım yardım diye ağlayan sözde emperyalist amerikanın kucağında hop hop hoplayan kürtçülere ve sosyalistlere pek yakışan şarkı sözleridir.

kobane'ye yardım ediyor diye götünüzü vereceksiniz amkduklarım. siz kim anti-emparyalist olmak kim.
düne kadar emperyalizme karşı olduğunu söyleyip bugün amerika'nın taşşaklarını yalayan grubun yazdığı şarkıdır. işin garip tarafı şu ki bu ülkede ne kadar anti-emperyalist, sosyalist insan varsa hepsi aynı potansiyeldedir.
Üyeleri günde dört defa terör örgütü ile çalışmaktan gözaltına alınan bir grubun ne kadar onurlu olduğunu (!) Gösteren uyarlama şarkı.
(bkz: kaynak götüm)
Edit:eksileyen piç, şarkıyı dinlet bu gruptan.
cehaletten ölen bir cahilin yazıp grup yoruma yamamaya çalıştığı şiirimsi. ah seni salak grup yorumun bağlı olduğu kurum halk cephesi bu olaya ne diyor, kürt milliyetçi hareketine nasıl bakıyor bilgin yok fikrin var. niye? çünkü malsın. aç oku araştır. halkinsesitv.com buraya bir kaynakta bırakalım.
dilediğiniz kadar eksileyin ama biraz okuyun sonra cahil cahil konuşuyosunuz.
Ülkemizde ya da çevremizde olay olmasa bu grup aç kalır aç.

Ona buna şarkı yazarak ideolojik takınmaya çalışırken aslında paranın konuştuğu apaçık ortadadır.

Sikimde olmayan şarkıdır.

Yalnız bir şey söyleyeceğim:

bir şey yok küfür edecektim ama vazgeçtim. Biraz daha hak etmenizi bekleyeceğim.