bugün

bazen sevdim, bazen sevildim
uzadı burnum, sivrildi dilim
kırdıysam sizleri özür dilerim
artık helalleşelim.

şarkı sözleri çok hoş grup.
vazgeçtim ben bugün şarkısıyla beni benden alan grup klibi de bu kadar mi güzel ve anlamlı olur, ahh denk gelse de bi konserine gidebilsem.
vazgeçtim isimli parça gerçekten çok hoştur.
dünyanın en itici sesli solistine sahip olabilecek grup.
gül güzeli şarkısına kendilerince bir yorum katmışlar bence de başarılıdır da.

https://www.youtube.com/watch?v=xRuorilK4Kc
hayranıyımdır. her şarkıları çok güzeldir. durma yagmur en güzelidir.
başlarda gıçık kaptığım ön yargılı olduğum lakin şu sıralarda sık dinlediğim müzik grubu.
dün akşam hacettepe de coşmuştur.
black'i neredeyse pearl jam'den iyi çalan ve yorumlayan on numara müzisyenler.
kış aylarında vazgeçilmeyen çok etkili ve sağlıklı , soğuk algınlığına karşı başarılı bir müzik grubudur.
(bkz: ben ne dicektim ya)
en ucuz ilaçtır.
Lazım olunca hep 8 tane alarım.
-spoiler-
seni son durak sanırken, sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda...
-spoiler-

Neden bu elveda...
dun hafif soguk alginligi sebebiyle aldigim agri kesici. a.q ilaci sabaha kadar uyutmadi beni. gozume gram uyku girmedi.
Soguk alginligina iyi gelir dediler. Sabaha kadar dinledim bi faydasi yok. Hadi durma agla agla yaslar kuru.. ne diyorum ben mk? Bu da yan etkisi iste al!
türkiye'nin muse'udur.
fiyatı kadar zam gelmiş hap.
25 den 50 kuruşa çıkmıştır.
aferin lan siz bu işi biliyonuz , şampiyonluk kutlamlarından sahne alan grup.
Sahosken arabada dinleyince, ozellikle karimasin kimseler ve saat 3, daha da bir sarhos eden grup. Yillar olmus dinlemeyeli. Mahvetti, mahvetti!
Gribe iyi gelir.

Hani grip-in yaa.
Ne zaman yağmur yağsa aklıma ilk gelen gruptur.
Acı dolu şarkılarıyla gençlerimizin gönlünde taht kurmuş olan müzik grubu...
Eczanelerde 3 tanesi 1 tl ye satılmaya başlanan hap.
ağlamaklı, aşırı duygusal ve aşk acısı temalı şarkıları bulunan kaliteli bir müzik grubu.
18 yaşında dinlediğin grubu, aynı zevkle ve istekle 28 yaşında hala dinleyebiliyorsan, işte o grup,müzik değil sanat yapıyordur. Çizgileri devam ederse eminin 30lu yaşlarım ve sonrasında da dinlemeye devam edeceğim. Umarım hep böyle devam ederler.
Müzik grubunun haricinde kocakarı ilacı diye tabir edilen bitkisel ilaçlar gibi klasikleşen grip ilacının adıdır.