bugün

youtube'de ki burak oyunda denen bebe yüzünden tekrar indirdiğim oyun. birazdan oynamaya başlıyorum. wait for cj motherfuckers! grove street forever!
(bkz: i love this game)
hileleri ile oyun çok zevkli hale gelir.
kafayı yedirten oyun.
ulan hadi uçağı iyi kötü kaldırdık, indirdik. fizik kurallarına aykırı manevralarla otomobilleri solladık (evet uçakla). tam her şey bitti aldık uçuş sertifikamızı derken helikopter koydular önümüze. tamamda be amına koduğum, zaten yerde her çeşit tiple çatışıyoruz. hırsızı bir yandan, pezevengi bir yandan uğraşıyoruz. savaş helikopteri kullandırıp nereye göndereceksiniz beni? amaç ne? gitmiyor işte amk icadı. hayır anlamıyorum kimlere bulaştık, kurstan kaçıp şehirde takılayım bari diyorum piçin biri arayıp arayıp duruyor uçmayı öğreneceksin carl diyor. diyemiyorum ki siktir git sen öğren diye. haritada başka görevde yok illa yapmam gerek bu işi. neyse biraz body yapayım gidicem yine artık..

not: sıfır hileyle oynuyorum.
en son yıllar önce oynamama rağmen kjkszpj ve uzumymw şifrelerinin hâlâ aklımda olduğu oyun.

demek ki zamanında iyi koymuşuz.
hala oynarım.
Steam'den kaldırılmış oyun, artık *'in pc'ye çıkacağı kesinleşti, hadi hayırlı olsun.
Hd si çıksa deli oynayacağım oyun, country olayının bokunu çıkarmasalardı iyi olurdu ancak o bile serinin genelinden farklı bir hava yaratan güzel birşeydi aslında.
Her yıl düzenli olarak bitirdiğim oyundur.
yıllar geçmesine rağmen hala kendini oynatabilen efsane oyun. sadece haritasının devasalığını bile oyunu efsane yapmaya yeter. soundtrack'ı efsanedir. las venturas çöllerinde arabayı sürerken k-dst'ı açmanın verdiği zevk paha biçilemezdir.
Hesoyam, aezakmı ve baguvıx şifreleriyle götürebileceğiniz oyun. Ama tabi ki hilesiz oynayıp o haritada aşama aşama yerini almak de ayrı bir lezzettir. Tabi diğerlerinden farklı olarak karakterin dış görünüşünü de değiştirebildiğimiz için daha gerçekçi hissettiriyordu. Ne oynardık be!
Gta serisinin ilk zenci karakterini yönettiğimiz oyun.
2 yıl arayla 2 kez bitirdiğim oyundur ve oyunun bitisinden sonra 2 3 ay boyunca gansgter gibi takilmaya çalıştığım doğrudur. ayrica o berberin yeteneklerine hayranım saç ekme sakal ekme falan.
Pembe pezevenklik göreviyle kazandığım helal paraları at yarışında harcadığım Oyun.
Şu ana kadar oynadığım ve gelmiş geçmiş en iyi oyundur benim için.
çocukluğumun oyunudur, self control şarkısını duyduğum an arabayi deli deli sürdüğüm zamanlar gelir aklıma.
Collerde planorle ucarken calan muziklerin cok buyuk haz verdigi efsane oyun. Tekrar indiresim geldi sozluk.
steam'de 6 liraya satılıyor. son bir gün kalmış. alsam mı diye düşünüyorum. görevlerin yarısını bitirmiştim zamanında, ukte kaldı içimde. bu saatten sonra vakit öldürmeye değer mi bilemiyorum.

http://store.steampowered.com/app/12120/
her oyunda olduğu gibi muntazam sokaklara ve yapılara sahip bir şehir olan san fransisco haritası kullanılmakta.
Driver san fransisco
midtown madness 2 gibi oyunlarıda oynamış biri olarak hiç gitmediğim san fransisco'ya bir gün gidersem kaybolmam imkansız olacaktır.
bugün tekrar başladığım oyundur. hilesiz oynayacagim.
zamanında tüm gün başından kalmadığım, pc değiştirince kaybettiğim oyun. tekrar indirmek isterim lakin zip mip işlerinde pek usta değilim. bilenlerin mesaj kutumu yeşillendirmesini isterim.
Can sıkıntısından başlayacağım oyun. indirdim şimdi başlıyorum. Zayıf, cılız adamıma hayvan gibi kas yapıp, şekil şükül giydirip, görevleri halletmeyi hedefliyorum.

not: san andreas'tan sonraki serilere gözüm basmadı.
gta serisinin en eğlenceli oyunuydu, gerçekten çıkış yılına göre kendini aşmış oyun içinde oyundu.
Şahsıma Lynyrd skynyrd - free bird şarkısını hatırlatan efsane oyun. Bir kere bitirmiştim. Şimdi oturup tekrar başlamayı düşünmüyor değilim hani.
ne zaman oynasam başlar başlamaz aezakmı, wanrltw, baguwix, sjmahpe, jysdsod ve yecgaa hilelerini kullanmadan oynayamadığım oyun.