bugün

knk ben reisin neden 3 çocuk yapın dediğini biliyorum yeri gelince de bunun sebeplerini sonuçlarını anlatırım. ben sana sordum neden öyle yapıyor diye. yoksa boşa sıkmıyoruz fişekler dolu.

doğudaki kürtler türklerden hızlı ürüyor dediğin doğru nüfusları artıyor sayıları bize yaklaşıyor. ama bilmediğin şey şu doğudan ya hdp'ye oy çıkıyor ya da akp'ye. reisin söylediğini kürtler daha çok dikkate alıyor ki çoğu da reisi sever bilirsin. bunun çözümü nüfus yarıştırmak değil işte 20 senenin sonunda olanı gördük tarım bile yetmez oldu nüfusu besleyemiyoruz. buğday ithal ediyoruz.

1. dünya savaşında biz ingilizlerle mısırda savaşırken mekke'de medine'de taif'te araplar isyan çıkardılar. çöl kaplanı fahrettin paşa ve askerleri kutsal toprakları çekirge yiyerek erzaksız cephanesiz savundu. en sonunda susuz ve yiyeceksiz hastalıktan telef olan askerimizi araplar esir alıp ingilizlere teslim etti. fahrettin paşa malta'da hapsedildi. ingilizler idam edecekken 1921 yılında ankara hükümetinin gayretleriyle kurtarıldı.

adana pozantıdan şama şamdan da hicaza uzanan 2. abdülhamidin yaptırdığı demiryolu sayesinde kudüs-istanbul arası sadece bir gün sürüyordu. gazze-kudüsü ingiliz işgaline karşı tahkim etmişken ve arkamızda bu demiryolu varken yenilmezdik. yaralı askerleri istanbula gönderip tazesini getirmek sadece bir gün sürüyorken ve ingilizlerin kudüse gelmesi için koca sina çölünü aşması gerekirken hele de. peki neden kaybettik? isyancı araplar trenleri durdurdu ve yağmaladı rayları söktüler ve tren yolunu paramparça ettiler. ikmal yollarını kapattılar. ordumuzun içinde asker olarak bulunan araplar ingiliz tarafına geçti ve top bataryalarının yerlerini mayınlı arazileri istihkam edilmiş bölgeleri ingilizlere anlattılar. taraf değiştirirken cephanelikleri ateşe verdiler.

içten araplar dıştan ingilizler tarafından kuşatılan ordumuz megiddo'da 5 bin ingiliz kaybına karşı 10 bin şehit 20 bin yaralı ve 75 bin esir vererek bitirildi. bu hezimetten sonra kalanlar şama çekildi ve şam direnişi esnasında şam'da yaşayan araplar tarafından ingilizlere raporlandılar.

bunları neden anlatıyorum biliyor musun frank? bizi ingiliz yenmedi araplar yendi. o çöllerde bize ve dedelerimize ingilizin yapmadığı zulmü yaptılar.

bugün türkiye'ye geldiler ve hatay bizimdir mersin bizimdir kilis urfa antep bizimdir diyorlar. ve reyis bunlara vatandaşlık veriyor.

her arap 5 çocuk yaparken nüfusumuzu bunlara karşı nasıl koruyacağız frank? yarın bizi şamdan kudüsten mekkeden medineden kovdukları gibi kovarlarsa ne yapacaksın frank?
frank ben kürtlerden bahsetmiyorum frank. kolaya kaçıyorsun frank.

reis neden araplara vatandaşlık veriyor bunu söyle frank. frank.
araplar torunlarının bağırsağında altın aramasın diye viyaklıyorum frank. atalarımın kanlarını dökerek aldıkları toprağımı soysuz araplara terkedemem frank. arapların yaptıkları hainliklere doymadın mı frank. bir saattir kutsal toprakların bugün neden arapların elinde olduğunu ve kudüsün ingilizlerin(israilin) elinde olduğunu anlatıyorum frank.

dünyada değil araplara ingiliz almana böyle vatandaşlık vermiyor frank. neden yalan söylüyorsun frank.
frank lucas saldırıyorsa iyi bir yazardır. devam gothmog !
hiçbir şey yazmadın ki bir şey anlatasın frank. vatanı satmak ne zamandan beri evrensellik oldu frank. vatan sevgisi ne zamandan beri saplantı oldu frank. neden kaçıyorsun soruma hala cevap vermedin frank.

bildiğin bir şey varsa anlat kardeşim 4-5 entry girdin anca yan çiziyorsun.

neden reisin araplara vatandaşlık veriyor?
engelledim rahatladım. ırkçı faşistlerle hiç uğraşamayacağım.
çocuk tecavüzcülerini savunan yavşakları rahat bırakmayan yazar.
yobazları tokat manyağı yaptığından yobazlara dert olmuş, yobazların yaptıkları ahlaksızlıkları ve rezillikleri birer birer suratlarına çarptığı için linçlenen yazar.

onlar da nasıl bir rezilliğin içinde olduğunu biliyor ama o rezillikten çıkmak yerine daha çok o rezilliği yapanları destekleyerek, rezilleşmeyi seçiyor ve o yüzden senin gibi ahlaklı olamadıkları için ya da olamayacakları için seni linçliyorlar.

onları tokatlamaya devam, kalemine güç!
kanı atan genç olmasına rağmen ailesinden edep ahlak gibi genel eğitimleri almamış zevattır. senin maymun demenle maymun olunmuyor delikanlı cahilliğine verdim ama böyle devam edersen fena rencide ederim seni demedi deme.

görsel
Delikanlı ve hakikatlı bir yazardır.

Frank Lucas kötülüyorsa o insan iyi demektir.
gelip nick altında ağlamayla olmuyor. milletin soyuyla sopuyla dalga geç maymunluk yap maymun diyince de gel nick altına ağla. maymun seni.
kıçı kırık sözlük için kimselere hakaret etmemesi gereken zevat. sen nerelisin yaz memleketini öğrenelim değil mi? aklınca arkadaşına destek çıkıyorsun ama mevzuları hiç bilmiyorsun durduk yere hakaret edip düşman sahibi oluyorsun ben sana geçen sefer ne yazdım işini yazarlığını yap ona buna düşünceni soru sorarak dikta ettirmeye çalışma dedim doğru mu? lan biz sizin yaşınızdayken 5 yaş büyük olana saygı duyardık ama sizde öyle bi şey yok dolaylı dolaysız neler yazarım ama uğraştığım adamın derisi kalın olmalı sende öyle bi deri olmadığı için gerek duymuyorum. rastgele.

görsel