bugün

Hadi ama %99'u müslüman ülkedeyiz israyil anketidir o ciddiye almayın.
ecem hotoğlu ve bunun gibi onlarca kızı manşet yapan basın düşünsün. Asıl utanç onlarındır. Onları piyasaya çıkaranlardır.
Şimdi böyleyse bi kac sene sonra ne hale geliriz kim bilir. Sonumuz hayır olur inşallah.
O üç değil miydi ya dedirten tespit. Bence pedofili bireylerin saygı ve gizlilik çerçevesinde bir kuruma yönlendirilip simülasyonlarla tatmin edilmesi gerekiyor. Bu sayede fişlenmiş de olurlar.
kendi kardeşine, kızına tecavüz eden, 12 yaşındaki çocuğun 40 yaşında adamla evlendirildiği ülkede şaşılmayacak durumdur.
Yalandır.

Çok temiz bir ülke olmadığımız malum ama Tayland Hindistan gibi cinsel konularda sınır tanımayan sapıklıkları olan ülkeler varken birinci olacağımıza inanmıyorum.
Internet bilgisi olmayan cahil ve sapık insandır, madem o boku yiyeceksin deep web de ye sığır.
Kaynak götü, yok öyle bir şey, iki sene önce çıkmış sonra da feyk olduğu açıklanmış haberdi,

Siz de gaza gelin hemen manyaklar.
görsel
istatistiklere bakarsanız genelde güney doğu anadolu illerinin başı çektiği ortaya çıkıyor.
yalan haberdir.
bide genelde bu tipler ramazanda oruç tutmayanı,sokakta sarmaş dolaş gezen sevgilileri tartaklayan ahlak bekcisi yavşaklardır..hey gidi güzel yurdum
Ben hep milf arattığım için, katkıda bulunmadığım istatistik.
bu yüzden yaşamı sorguladım bir noneteistim alt sınıfım yok. insanım sadece.