bugün

pc den chrome, mobilden opera idealdir.
Pc için chrome android için dolphin browser bana göre. Opera androidde çok iğrenç geldi bana nedense.
bilgisayar için google chrome, cep telefonu için opera mini et tırnak gibidir.
Her türlü opera daha iyidir. Yanlışlıkla sayfa kapandığında tekrar açınca sayfayı aynı sayfaların gelmesi bile operanın versusu kazanması için yeter.
google chrome u kullanırken denemek icin operayı indirdim ve sanırım asık oldum. hem hızlı hem turbo modu hem de sekmeler arası gecislerde acık ara onde. mobil olanı zaten dunya harikası, eski surum flash desteklemese de hem kullanıslı hemde az internet yemesiyle beni mest etti.
iki tarayıcının versusudur. mobil versiyonlarinıda düşündüğümuzde operanın almasını beklediğim versus.
Krom reyiz siker atar versusu.
firefox tokatlar.
neden browser ekinin kullanıldığını anlamadığımdır.

(bkz: opera hani şu tarayıcı olan)
opera' yı sevemedim ben. çok yavaş.
o yüzden chrome diyorum.
Opera'yı gelişmemiş ülkeler kullanırken gelişmiş ülkeler Chrome'yi seçer.

görsel
Opera ve chromun aynı alt yapıyı kullandığını bilmeyen kişi versusu.
firefox tek geçilir. gerisi sıradanlık.
opera git gide kendini aşıyor.

chrome un eklenti çakışmaları, kalitesiz eklentiler, bunun sonucunda yavaşlık soncu opera kullanmaya başlamam sonucu ilk izlenimler;
kendinden vpn li, kendinden addblock lu, videoyu ekranın en önüne getirme şeysi ile chorme a fark atan birkaç detay ile öne çıkmaktadır.
Pek fazla teknik detayini bilmedigim konu. Ama soyle birsey fark ettim. Chrome acilinca laptop fazla isinma ve kasma olmuyor, opera'da tam tersi. Bir de opera'nin kendi vpn'i mukemmel derecede iyi.
Android'de chrome un alacagi versus. Opera chrome un yaninda acayip yavas kaliyor.
iş bilgisayarında mozilla, evde opera candır.
denyonun birisi tarayıcı milliyetçiliği mi yapmış shdjsjjf, opera candir, Safariyide es geçmeyin.
Samsung Browser dermişim. Gülermişiz falan...
samsung internet cidden diğerlerine göre iyi reklam engelleme gece modu falan var.
Operanın alacağı versus özelikle operanın gamer tarayıcısı ile ram kullanma olayını kontrol altında tutabiliyorsunuz.

Chrome da önüne bir tepsi pilav konulmuş arap gibi eliyle yiyor ram i.
opera'nın beleş ve hızlı vpn'i yeter.
internet explorer'ın yer almadığı versustur. Gerçi olsa da pek bir şey değişmeyecektir. Belki de internet explorer diye bir şey yoktur. Arada bir linkler vasıtasıyla kendi kendine açılıyor. Basıyorum çarpıya. Haddini bildiriyorum. (bkz: varlığı yokluğu bir)
firefox alır.