bugün

Mat ruj serisi.

Bu serideki her renk gönlüme ayrı ayrı taht kursa da elbette ki favorim nude tonlardan yana.
Sütlü kahve tonlarına da ayrı sempatim var.

Bugün 27 numarasını aldım. içinde şeftali rengi barındırmış olan mikemmel renk.
3. Gittiğim gratis mağazasında anca bulabildim.
Ulan etraf kırmızı pembe ruj kullanan varoşlarla dolu. Nude ruj neyinize?

Ha ayrıca 21 liradan 13 liraya düştü kızlar kaçırmayın.

görsel
Bende 20 numarası bulunan ruj serisidir. Kendisi son aşkım ki bence sonsuzluğa yolumuz var. Çok mükemmel bir renk.
ismi ne kadar uzun ve cafcaflı olursa o kadar pahalıya itelenen ruj olmalı.
Golden rose kullanmayan beni bile cezbedebilmiş, hoş renklere sahip seri.
iki numara vazgeçilmezim.
(bkz: takip)

görsel
Edit: vaziyet alın ortalık karışacak.
hatunların isimlerini aldım, en kısa sürede özelden yürüyeceğim.

öpüşürken bulaşmıyorsa güzel rujdur. bi ara çevremdekiler hakikaten ruj kullanıyorum zannediyordu.
fakir rujudur. dandik şeyler kullanmayın, kaliteli makyaj ürünleri kullanın.

görsel

kezbanlar kızgın.
Golden rose'dan beklenmeyecek kadar guzeldir. 02 numarasi favorimdir.

Hayir yani golden rose deyince yuhatu bi milyoncuda ojesi satilan marka dersin. adamlar yapmis.
Golden rose bu yil kendini cok iyi pazarladigi icin urun her yerde karsimiza cikti ve cok tutuldu. Yoksa bu kadar reklami olmasaydi kimse gidip de surda golden rose var urunu de kaliteli gidip alayim demezdi.
16 numarayla aşk yaşıyorum. Canım 16 ım.
fiyat performans açısından iyi bir ürün.
Hic denemedim ama guzel diyorlar. Kalem rujlarinin hepsi favorim. Cantadan eksik olmaz. Kalicilik cok yok ama yumusacik eminim rujlarida guzeldir.
25 numarası mac Chili'nin cruelty free muadilidir. alınız aldırınız.
En mükemmel mat ruj serisine sahip markadır golden rose.
Hem fiyatı uygundur hem ürün bereketlidir kolay bitmez hem de dudakta kalıp gibi durmaz, ağırlık yapmaz, hiç yokmuş gibi durur ve en önemlisi çabucak silinmez.

No 27 ve 16'yı şiddetle öneririm, ikisi de nude tonlarıdır. 16 pembe alt tonlu, 27 ise sütlü kahve.
Alın, aldırın, indirimde stoklayın!
Dudaklarınızda tuğla gibi semsert durur bi zaman sonra, kalıcılığı görece uzundur ama 5 6 saat sonra çıkarmaya çalışırsanız dudağınızı tahriş eder, tövbe çıkmaz. Alınca iki kere düşünün. Evet.
Golden rose pek sevdiğim bir marka değil ama bu velvet mat’lar hakikaten başarılı. Yaklaşık 15 tane kırmızı tonda rujum var en çok kullandığım bu markanın çıktı ne yalan söyleyeyim, Arkadaşlarım da aldı hatta benden sonra. Tombik kalem rujları da güzelmiş diyorlar.
Bu rujun yanında esamesi okunmayacak rujdur.
(bkz: Maybelline)
görsel
aloooo buranın moderatörü yok mu kardeşim, gratis'e çevirdiler burayı ya.
01 olan canımdır ciğerimdir. Hem var gibidir hem yok gibidir canlıdır tazeciktir.