bugün

ne yaptıya bursaspor yaptı. eskiden yoktu öyle hareket falan çeken. en fazla parmak kaldırır, golü ben attım dercesine koşarlar, tartan pistte zıplayın, nası geçirdik hareketi yaparlardı topçular. bursaspor lular timsah yürüyüşünü çıkardı mertlik bozuldu. akla hayale gelmeyecek, çocuk çocuk gol sevinçleri aldı başını gitti. ayakkabı boyayanlar, arkadaşlarını tarayanlar, ördek taklidi yapanlar, yumruk atanlar, korner direğini söküp götüne başına sokanlar... çok değişti futbol çok. nerde o eski gol sevinçleri.
(bkz: hakan şükür)
unutulmazları balili'nin ayakkabısına telefon muamelesi yaptığı ve uğruna ceyhun'un omzunun çıktığı ankaragücü'nün toplu gol sevincidir.
başka bir cümlenin daha iyi tanımlayamadığı durumdur. *
coca-cola reklamında gördüğümüz gol sevinçlerini örnek olarak gösterebiliriz. allah'ın caponunun reklam panosunun üzerinden atlaması evet mallıktır.
gol sonrası takla atılırken kafa üstü çakılırsa başa gelebilecek durum.*
(bkz: gol sevincini bahane edip arkadaşa değdirmek)
martins vardı interdeyken izlerdim acayip taklalar atardı arka arkaya 6,7 kere derdim ulan bi kerede düş be ama tık yoktu heriften *
acayip sesler çıkarıp apaçi dansı türü hareketler yapmaktır efendim.
(bkz: gol attık şimdi napacaz)
(bkz: gol sevinci yaşarken rakip takım tribününe koşmak)
gol attıktan sonra tuhaf hareketler yapmaktır.oysa hiç gerek yoktur, atarsın golünü tribünler ekoşup taraftarınla paylaşırsın.futbolcunun güzeli gol attıktan sonra tribüne koşandır.
güncel Önemli Başlıklar