bugün

yeni yazar sanırım, hoş gelmiş. ancak profiline biraz baktım, bir troll'e benziyor.

edit: değilmiş.
Öncelikle esenlikler, hoş bulduk. Ben asla troll bir yazar değilim. Bu sözlükte, bazı sebeplerden dolayı haksız yere silinen eski ünlü bir yazarın yan hesabıyım.
reborn the king.
sözlüğü oyuncak haline getirmiş bir yazarımızın yeni hesabısın o zaman.
Hayır Bez bebek Nana, beni iyi hatırla. Bu sözlükte senin kankan olan eski, ünlü bir yazar birisi ve zamanında özelden samimiyetle yazıştığın eski bir dostun. Ayrıca o eski yazar, haksız yere sözlükten silik yemişti. Hani her entry-başlık-fotosunda sürekli din eleştirisi yapan, siyasi konularda entry giren, hatırladın mı?
dragonslayer silik olmaya doyamamış yeniden gelmiş.

o değil de bez bebek dostlarına bile saldırıyor artık.* ewed.
pek de alpincayiri gibi durmuyor.
inceye ve incecilere sallıyor boyuna. Türkçü biri gibi. Kemal Kılıçdaroğluna verecekmiş oy. Ben sevdim bu yazarı..
bezbebeknana gerçekten ben, eski alpincayiri'yim(dragonslayer). Hiç değilse entrylerime bir bak nasıl birisi olduğumu anlarsın zaten ben yeni hesabım. Bugün seninle özelden yazıştık ya unuttun mu? Bana bunu yapma beni nasıl hatırlamazsın?
inşallah kızdır...
beşinci günün şafağında doğuya bakın.
kafir cinn
Yanlış, bilemedin. Ben kız değil erkeğim. Gerçek adım Taylan Yılmaz.
osieus Hayır, gerçek alpincayırı benim. Bu da benim yeni hesabım.
Üslubu nedense dragonslayer nickli yazarı hatırlatan yazar.
yine boş yapıyor. bu entrylerle müslüman bir kişiyi bile inancından döndürememiştir.
Tanımıyorum ama bir kaç yazısını gördüm, nefret dolu. Psikolojik destek almasını önerebilirim.
kendisine yıldızlarda kayar adlı kitabımı imzalayıp hediye edebilirim.
bay evet
Hayır, yanıldın. Kız değil erkeğim.
Sanane, istediğim platforma üye olurum. Sen ne karışıyorsun bana düdük?!..
Hem burada kızların yanında tonlarca erkek yazar var.
Bilgili mürekkep yalamış bi yazara benziyo şüphesiz..
ressam berrin içmeli korucu gökyüzündekiyıldızlardan değil ama yeryüzünün parlayan ressamlarından.
(bkz: engelle)
Gördüğüm en başarısız propagandacılardandır.
Çöptür yeride lağım çukurudur.
birilerini ayartacağını yahut beynini karıştıracağını düşünen tescilli dinsiz.
bokunda boncuk aramaya devam etsin.