bugün

Turkcellin getirisi çok götürüsü az olan ve üye olması çok kolay olan gençturkcell kampanyasının kısaltması...
bir sinema bileti alana 2.si bizden kampanyasıyla sevindiren, gittigim hic bi sinemanın kampanyaya katılmaması nedeniyle yararlanamadığım turkcell'in gençlere yönelik kampanyası..
(bkz: turkcell)
100 kontor yukle 3000 sms bedava vb kampanyalari guzel olan kulup
beni çok seven, rehberimde kayıtlı olmamasına rağmen sürekli mesajlarını gözüme sokan, 7/24 beni düşünen sevgilim...
turkcellin gençleri de kazıklamak için bulduğu en kestirme yol
zamanla insanın sevgilisi haline gelen çoğu zaman saçma sapan mesajlar yollayıp arada sırada işe yarar şeyler yollasa da her şeye rağmen vazgeçilmeyen hizmet.
yazın yaptığı 100 kontöre 3000 sms bedava kampanyası kadar olmasa da her ay 100 kontöre 1000 sms kampanyasıyla mesajlaşmayı seven gençliği sevindiren turkcell olayı... *
verdikleri bedava konuşma ya da bedava mesaj hediyelerini şu ana dek geceyarısından sonra kullanılabilir halde sunan bu yüzden de çoğu kişinin hiçbir işine yaramamasına neden olan, ancak son kampanyaları olan muhabbet kuşu'nda 250 kontör yükleyene bir ay içinde günün her saatinde kullanılacak şekilde 2 saat konuşma ve 200 sms hakkı vermesi bakımından teşekkür edilesi hizmet. ancak bu kampanyalrı hep karşı taraftaki kişinin de aynı servise * üye olmasını gerektirdiğinden aranan kişinin bu üyeliğe sahip olup olmadığının arama öncesinde teyit edilmesi gerekecektir. ha bi de şahsen benim bu hediyemsi olanakları harcayacak pek arayacak kimsme olmamasındna ötrü ben pek hayrını görememekteyimdir; ama o sonuçta benim şahsi sorunumdur, objektif açıdna değerlendirildiğinde bu şartlarıyla gayet hoş bir kampanyadır. asıl sorun bu şartları ne kadar sür koruyacaklarıdır; kampanya tutup millet konumaya başladıktan 10 gün sonra yine sadece geceyarısından sonraya bu ekstraları sıkıştırabilirler ya da pekala tamamen kampanyayı ortadan kaldırabilirler.
avantajlarıyla insanı sevindirik yapıcak olan türkcell servislerinden biri.
üniversiteden de mezun olunca, birden faturam nasıl da artacak kampuscellim bitince diye üzülen bünyelere ilaç gibi gelen turkcell servisi. yaşınız, nerede okuduğunuz, ne iş yaptığınız hiç önemli değil. kendinizi genç hissediyorsanız bu tarife sizin için sloganıyla çıkmıştı. dönem dönem yaptığı şu kadar sms bu kadar milyon kampanyaları da yemeyip yanında yatılasıdır.
gece gündüz ayırt etmeksizin ve durmaksızın mesaj yollayan. yaptığı kampanya adı altındaki kazıkları turkcell kullanıcılarına sunan hizmet.
(sabahın beşinde "bilmemne şarkısını indirmek için linke gidin" diye mesaj gelir, kardeş linke gider şarkıyı yükler 50 kontör boşalır -teşekkürler gnctrkcllmnkymmnskm)
sinemalarda bi bilet alana dieri bedava kampanyasını sunan gençlik servisi.
ama bu yılki kampanyasında koskoca ankara da sadece 1 tane sinemada kampanyası war.

Kınıyorum..
pek de öyle abartılı bir yanı olmayan servis. kontör yine aynı fiyat sonuçta.
babaannem bile gnctrkcll üyesi olunca bunun gencliği nerede kaldı diye düşündürten turkcell kampanyası. 1 sinema biletine 1 bedava olayı takdir edilesidir. ancak anlaşmalı sinemalar daha adaletli seçilebilirdi kanaatindeyim.
sinemalardan sonra mcdonald's'ta da kampanya başlatan, bir menü alana 2.menünün bedava olması ile biz gençleri sevindiren turkcell hizmeti.
bugüne kadar kaktırdığı vergilerden az da olsa hıncımı almamı sağlayan turkcell hizmeti. yaklaşık 1 saat önce mcdonald s a gidilmiş 1 menü yenmiş diğer menü paket yaptırılıp evde mideye indirilmiştir. ama hala içimdeki intikam duyguları körelmemiştir. kabız olana kadar bu böyle devam edecektir.
(bkz: çingen)
hat alınca cafcaflı bir turkcell defteri veren bir üyelik.
aklıma okan bayülgeni getiren üyelik.
sinemalardaki kampanyasinda aksakliklar olan turkcell hizmeti. 8 kisilik bir grupla sinemaya gitmeyi tasarlayip, ertesi gun isgunu olmasina karsin hesapli oldugu icin gnctrkcll gun olmasi nedeniyle persembede karar kilip, gisenin onunde kuyruga girip sira bekledikten sonra gnctrkcll sisteminde sorun var yanitini alinca insan sinirleniyor. ne demek sistemde sorun var. televizyonda reklamlari yayinlayip insanlari kandirmak ne kadar da guzel. para kazanamanin yolunu turkcell cok iyi biliyor malesef. 21-22 seanslarindan once sistemi kapat, binlerce insan televizyonlarda cikip car car ovdugun hizmetinden senin kusurunla yararlanamasin, seni arayanlara da evet oyle bir sorun var ama ne yapabiliriz seklinde piskin piskin cevap ver. oh ne ala memleket...
her hafta pazartesi ya da perşembe günleri,birçok üniversite öğrencisi tarafından kampanyası sömürülen turkcell uygulamasıdır.önce hem mcdonald s'ı hem afm sinemalarını içinde bulunduran bir alışveriş merkezine * gidilir *.önce mcdonald s'dan 2 menü alınır ve 1 menu fiyatı ödenir.yemekler bittikten sonra afm'ye yönelinir ve istenilen filme 2 bilet alınır ve yine 1 bilet fiyatı verilir.ayrıca biletlerle birlikte verilen mısır menusu indirim kuponuyla da salona girmeden önce mısır ve kolalar alınır ve salona girilip film keyifle izlenir.gün boyu tek kişilik fiyata iki kişi yemek yiyip sinema izlemiş olur.normal şartlarda bu firmaların %100'den fazla kar ettiği düşünülürse kampanya dahilinde bile kar ettiklerinin farkına varılır ama yine de bu işe sevinilinir.
mc donalds - ankamall artık şifre falan sormadan, "ben gençturkcelliyim" diyen herkese menüleri çifter çifter vermektedir.
antalya migrosta hem sinemada hem de mcdonalds ta bu güne kadar sorunsuz bir şekilde faydalandığım servis. tek sevmediğim yanı, ilginç bir şekilde türkçe nin içine etmekteler. sitelerinde de, broşürlerinde msn vari yazılar bulunabiliyor. kötü tabi.
şimdiye kadar pek işime yaramayan kampanyanın kısaltılmış ismidir.
bana 2007 başında acayip kilo aldırmış oluşum. mcdonalds'tan alınan menüler 4 adet olup 1 tanesini kız arkadaşım yerken diğer 3 tanesini ben yiyordum ardındanda çıkıp, yine kampanyalı olan, sinemaya gidip orada fuaye'de satılan, tabi bu da kampanyalı, büyük boy popcornla kolayı tüketmek suretiyle mutantlık mertebesine erişmiştim. allah razı olsun ki kampanyalarını bitirdiler.
(bkz: aç gözlülük)