bugün

bir turkcell hazırkart tarifesi. lise ve üniversite öğrencileri içindir. kendi aralarında dakikası bir kontore konuşturur, mesajlaştırır. sevilir. * * *
gencturkcell tarifesinden çok daha fazla avantajlı bir turkcell hizmetidir. 10 dk. 1 kontore konuşmak haziran 2007 ye kadar surecekmis.
30 Mayıs-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan "Arkadaşını da KampusCell'li yap, iKiNiZ DE 100 KONTÖR/200 DAKiKA KAZANIN" kampanyası ile yeni üyeler kazanmak için avuç ovuşturan tarife.
ayrıca günde 5 ücretli mesajdan sonra o gün 24:00'a kadar KampusCell'lilere göndereceğiniz tüm mesajlar ücretsiz.
indirimli kampanya 31 Aralık'a kadar geçerli.
(bkz: kampuscell li olmanın tadını çıkarın) *
günde 4 sms ten sonra geceye kadar bedava smn hizmetinin yarın sonlandırılacağı turkcell şeysi.
(bkz: bizbize kampüs)
turban kullananlarin da rahatlikla girebildigi kampustur.
2100 kısa mesaj + 700 dakikadan fazla konuşma süresi + gündelik telefon ihtiyacına (kampuscelli olmayanlar, diğer hattan arkadaşlar, lahmacuncu falan) sadece 50-60 yetelelik bir fatura çıkartan müthiş olay. cep telefonunun icadından sonraki en büyük mühendislik harikası. sırf bu hakkım yanmasın diye seneye öss'ye girmeyi düşünüyorum.
yeni kampanyalarıyla bizi çok daha mutlu eden tarife. 3 sms den sonrası bedava, 150 ve üstü kontör yükleyenlere 2 saat türkcellilerle konuşmak için bedava dakika. 30 kontör karşılığı bir aylık türkcellilerle bedava mesajlaşabileceğin 3000 sms. 10 dk sı 1 kontör. söylemeye bile gerek yok zaten. her yöne mesaj da 1 kontör. ancak sanırım tarife için 25 yaş sınırı var.
"pekiii, turkcell kampüscell tarifesini ne zaman sonlandırır sence abi?" bildiğin korkuyorum işte bu soruyu sormaya. sorma bu soruyu bana. tarifenin sonlanması halinde yeniden ve tekrar kontörlerin g.te kaçma durumunun oluşmasından korkuyorum çünkü. ben mesajı 2 kontöre atmak istemiyorum ya! dakikası 4 kontöre konuşmak istemiyorum! titrememe sebep oluyor bu düşünce. buradan yetkililere duyurmak istiyorum. bitmesin bu kampüscell, sonsuza kadar sürsün istiyorum. * 25 yaşıma da gelmek istemiyorum. hep kampüscelli olmak, kendimle uzlaşmak istiyorum.
(bkz: sorulmaya korkulan sorular)
3 HAZiRAN iTiBARi iLE,

100 YÜKLE 15 DAKiKASI 2 KONTÖR
150 YÜKLE 15 DK SI 2 KONTÖR + 50 KONTÖR
250 YÜKLE 15 DKSI 2 KONTÖR +50 KONTÖR

TÜM ARAMALARDA 1200 DK SINIRI VAR..

1200 DK DAN SONRA

DAKiKASI 1 KONTÖR..

Bu rekabet ortamında türkcellin yaptığı yanlış hamle bakalım ne olacak
çok acaip bişi.. *
şu an için, ilk ay 10 dksı 1 kontör, 150 yükleyene 2 saat bedava, türkcell içi mesajlaşma her daim 1, diğer hatlar ile ilk ay 1 daha sonrası 2 kontör gibi güzel kampanyaları içeren tarife.bir zamanlar ilk ay 3 mesaj sonrası bedava oluyordu ama şimdilerde yok sanki..

severiz kendisini.. sevgili yandaşıdır.. bir yamuk yaparsa çizeriz o ayrı..
10 dksı 1 kontür iken 15 dksı 2 kontür yapılan bu değişikliği de "süper süper, alın sizin için değiştirdik harika oldu lan" diyerekten yutturmaya çalışılan tarife.

matematiğim kötü ise de o kadar da değil lan...
Öğrenci olmayanların üniversiteli olupta kampuscell'li olmayanların öğrenci kimliklerini kullanarak geçmeye çalıştığı tarife.
kampanya yaptığını düşündürüp insanları akıl oyununa getiren tarife. Şöle ki 150 kontor yukleyene + 50 kontor turkcellden ve bu 50 kontordude nasıl kullanıcağımıza dair bize yol gösteren saçma mesajla başlıyor herşey " kampuslü, 50 kontore turkcellilerle 30 gün boyunca konuşabileceğin 2 saat bedava paketini almak için BEDAVA yaz ,2733e gönder.". Bu bilgi mesajındanda anlaşılacağı üzerine eğer fırsat gibi görünen bu kampanyaya katılıp 50 kontore turkcellilerle bir ay boyunca bedava konuşma paketini alırsak saçmalamış oluyoruz efendim.neden mi şöle bi düşünelim, kampuscell in bir diğerin kampanyasında 15 dakikası 2 kontör değilmiydi ee o zaman kısa bir mat hesabıyla..
50/2=25
25*15=375
375/60=6.25
yani eğer kampanya gibi görünen bu paketi almazda yolumuza devam edersek 4saat 25 dakika gibi büyük bir fark çıkıyor ortaya peki bizim bu işten karımız mı hemen onuda hesaplayalım efendim...
6.25/2=3.125
3.125*100=%312.5...
işin özü eğer kampuslüysenız almayın arkadaşlar 50 kontöre 2 saat fln ne gerek var yani hem 4saat 25 dakıka az konuşucam hemde bunu 1 ay içinde yapıcam. (bkz: sen onu külahıma anlat)
15 dakika bir kontör olması sebepli, 14. Dakikanın 59. Saniyesinde kapatmaya çalışmanın operatörü sömürmek olduğuna inanırdık fakat ara sıra 15.01 i görürdüm ki, böyle bir hezimet yok.