bugün

turkcell in gnctrkcll slogani. koymuslar reklama ergen bir erkek sesi agzinini yaya yaya konusuyor.inanılmaz itici. (bkz: gnctrkcll kafası paso y ağımın kafası)
sürekli pizza yiyen bir yağ tulumunun doğumgünü partisi için ona pizza alıp üzerine mum diken arkadaşlarının oynadığı süper reklamın harika sloganı.

yaz kafası var bu reklamda. flaş patlarken kızı öpemeyen terli bıyıklı biri var. 24 kişi okuldan kaçıyorlar. çünkü yaz kafası. tam kızı öpecek flaş patladığı için kız kaçıyor. kız beyinsiz. sadece bedava kahve içmek istiyor. 11 liraya pizza yemek istiyor. avantajlı bir am kafası var.

bu insanların tümünü otomatik silahla tarasak ne hoş olur. tam bedava dondurmasını alırken ekmek bıçağı ile doğrayacaksın ince ince adamı. dexter kafası. hoşuna gider bence. kanlar akarken üzerinde zıplayacaksın. amına koduklarım.

böyle geren bi slogan görmemiştim uzun süredir. hakkaten tebrik ediyorum turkcell'i. her izlediğimde çıldırıyorum, büyük başarı.
diğer gnçtrkcll reklamları gibi iğrenç bir gnçtrkcll reklamı.

sinemada kızı öpmeye çalışan da ayrı bir trajedidir. ulan sen o tiple o kızı öpebileceğini mi sanıyon yarrakkafası?! öyle * boynundan tutup kızın kafasını kendine çevirme ne lan güneş altında sızmış sikkafalı japon askeri?!
kitabın kapağını açınca görebileceğiniz gerçek:
gnçtrkcll kafası paso kazık kafası!
sinemada kızı öpmeye çalışan oğlanın şakirte benzediği reklamın sloganı.
aslında 12 lira olan pizzayı 11.90 a aldık, bir dondurma alana biri bedava allaaaaaaaah! baksana ne süper şeyler var.

sağol türksel sayende genç olduğumuz için çok süper günler geçiriyoruz.
ulan konuşma yap, sms yap, internet yap lan pizza, dondurma, sinema ne amk. fakirleri mi doyuracaz lan.
ezik tiplerin saçma sapan formatla güya herkesi temsil ettiklerini sandıklarını dandik reklam. açıkcası turkcell den böyle kötü seçilmiş tipleri ve böylesine kötü bir reklamı beklemezdim.
özellikle hatun elemanın okuma bayramına yetişecekmiş gibi konuştuğu reklamda geçen slogan.
napsak gençlere hitap etsek, ne gibi bi jargonla konuşsak onlardan biri izlenimi versek, işte ne bileyim "abi çok cool ya, paso, şu kafası bu kafası, kopmak" diye kelimeler kullansak zaten türkçesi kelime dağarcığı yerlerde sürünen gençliği salak yerine koyup bi kaç tane de internet fenomenosu atıp aralara yok harlemdi yok bilmemneydi. üniversite gençliğini sadece sinemada kız öpmeye çalışan kaypak adamlar zanneden reklam zihniyeti. hiç bir yaş grubu tarafından kabul gördüğünü ve oha muhteşem avantajlar tam benim kafadan!!11bir dediklerini görmedim.