bugün

Bir röportajında tam bir ev kızıyım oyunculuk aile yaşantımı hiç değiştirmedi gittiğim yere arabayla babam bırakır demişti.baban seni bıraktığı yere hiç bakmıyormuydu aa ayşe.
son uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ünlü isimlerden biridir kendisi.
adli tıp kurumuna götürülürken gözyaşlarını tutamamıştır.
http://www.ayakligazete.c...tr/Section/gallery/11/607
kendisi adına üzüldüğüm bir oyuncudur.
tamam bir hatadır olmuş insanız sonuçta ancak buradan bir ders çıkarmak gerekiyor, o görkemli dünyanın paspasını kaldırdığında altından tonla pislik çıkıyor, ayrıca gizem karaca gibi gencecik bir kız ilk değil, belkide adı duyulmamış niceleri var böyle.
yazık etti kendisine, eğer gerçekten kullandığı doğru ise tabi -ayrıca kimseyi yeşillik olsun diye emniyete almazlar-.
allah yardımcısı olsun hem kendisi hem ailesi için zor bir durum, şimdi ne kadar uğraşsa da o damgayı yemiş oldu.
tabi buradan ailesine de selam ederim, hatayı kendilerinde aramaları gerekir, kızlarında değil.
bir roportajinda ekibi evine kahvaltiya cagirmisti. oyuncak ayimla uyuyorum hala, tam bir minnosum iyi aile kiziyim triplerindeyken narkotik tarafindan goz altina alinmak tabi tuhaf. yok yere almazlar kimseyi goz altina. babasi takip edermis de gittigi yere birakirmis da. iyi aile kizi portreni yesinler. daha 92lisin, cocuksun daha. allah akil fikir versin. 2 kiytirik dizide oynamakla sapitiliyomus demek ki boyle. ben yapimci olsam asla buna rol vermem artik. bolum basi istedigi 50.000 tlleri kenara koymus olsa bari yoksa yakinda para icin her seyi yapmaya baslar proje teklifi gelmeyince. yillar once yaprak dokumunun yaprak dokumu oldugu zamanlarda sevketi oynayan yakisikli bi oyuncu vardi. o da gizem karaca gibi goz altina falan alinmisti uyusturucudan. sonra diziden bi sutladilar sutlayis o sutlayis. o gun bugundur bi daha da gormedim o adami.
narkotk operasyonunda gözaltına alınırken muhabirin iddialarla ilgili sordğu soruya ' hayır tabikı daa' şeklinde cevap veren ve aslında olmdığı halde iyi becerdiği hanım kız imajını bir güzel çizdiren oyuncumsudur.
çağatay ulusoyla olan öpüşme sahnesinde meğer ağız yoluylo eroin alışverişi yapıyolarmış.

http://www.youtube.com/watch?v=Z6hQAAXPeQM
kendisinde değil, ailesinde suç olan kişi.

edit: gizem? neyin var tatlım neden eksiledin?
miss turkey 2011 yarışması finalisti birincisi bunun yanınsıra kendisini çok sevimli cana yakın buluyorum , rol aldığı oynadığı projeler pek ses getirmedi fakat bu kötü şansını kıracağından eminim bunun yanında uyuşturucu skandalıyla adı çağatay ulusoyla gündeme geldi bunun 1992 doğumlu güzelimizde nasıl bir etkiye , hasara yol açtığını bilmiyoruz ama umarım kısa zamanda toparlanır ve onun güzel yüzünü tekrar ekranlarda görürüz...
yeni dizisinde gördüğüm kadarıyla kilo almış ve aldığı tüm kilolarını bacaklarına bağışlamış.
kesinlikle çok guzeldir. Allah sahibine bagislasin yasitiz lan keske tanissam kaparim hemen. en azindan sansimi denerim (bkz: swh)
Beğendiğim bütün erkeklerle aynı dizide oynadığı için sinir olduğum kızdır. Kahrolsun bağzı diziler.
Duru bi güzelliği olan masum bakışlı hanım kızımızdır ancak hiç çekici değil aldığı kilolar da cabası.
son dizisinde lanse edilmeye çalışıldığı gibi insanları bi bakışta çarpacak bir güzelliği yoktur.
duru bi güzelliği olan masum bakışlı hanım kızımızdır.
kendisine burdan yalvarıyorum, dizilerde filmlerde oynamasın saçını başını yolmak isyorum. gerçek hayatta o kadar da tüksinmediğim, hatta gezi parkı olaylarındsn sonra sempatimi bile toplayan ama dizilerde oynayınca öldirmektediğim kişilik. Seslendirme yapsa da razıyım yeter ki konuşmssın! O Ağzını açmasın
"mahallenin oğarabisi."
(sanırım mahallenin ağır abisi demeye çalışıyor)
ramazan günü uzak durulması gerekn hatun.
bağımlıya benzer avrupai görüntüsü hoşuma giden kadındır.
sokakta kendisinde 1 milyon tane görülebilir.

noluyo olm bize, normal güzelce bi insan lan bu?
sokakta kendisinden 1 milyaon tane görenler,çek cumhuriyeti sokaklarında yürüyor galiba.

tanım:güzel bağyan.
güzeldir ama normal güzel abartıya gerek olmayandır. evet.
güzel deyince akla gelenlerdendir.
sadece türkiye şartlarında göze güzel gelendir.
güzel müzel değildir daha 92'li olduğu halde kokain bağımlısıdır.
Güzel denince aklına bu kız gelen bu kadar çok insan varsa, kızlarımızın güzelleşmek için kasmasına gerek yok, nasılsa türk erkeğinin beğeni reseptörleri bozuk
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar