bugün

aile fertlerine fazla yakın olmasa dahi her gelişlerinde en az gece 3'e kadar oturan bir diğer aile yada bireydir. saat 01:00'ı göstermektedir, ikram edilecek pek birşey kalmamıştır artık ama o misafir yine hiç düşünmeden ''hadi yahu, çayları tazelede içelim'' diyebilecek düzeyde sıcak hisseder kendine misafir gittiği aileye. sıcakkanlıdır evet ama yarında iş var ulan! müdüre mazeret olarak senin gece 3'te gittiğini mi söyliyecem ben. çık, git, defol...
(bkz: öğrenci evine ziyarete gelen anne)
bu durumda yapılacak en iyi şey, anlayana kadar misafirin yüzüne karşı art arda tatlı tatlı esnemektir.
genelde anne için gelen misafirdir. öğlen saatlerinde gelip gecenin 11'i gibi kalkan tipleri de vardır. bunlar arasında en yaygın olanları koca derdi olmayan, şendullardır.
görsel
Buzdolabını karıştırıp içindeki çikolataları çocuklarına dağıtıyorsa sinir eden misafirdir.
Allah belalarını versin denilecek misafirlerdir.

Saat 12'de geldiler neredeyse 18 oldu gitmiyorlar arkadaş evime gidip uzanayım gidin lan gidin hastayım ben halimden anlayın.
gitsinler diye gözlerinin içine bakılarak esnenilen misafir tiplemesi. ulan çoluğun çocuğun halının üzerinde sızıp kaldı sen hala iki lafın belini kırma derdindesin allahsız.
Allah belalarını versin misafirleridir. ilk saatlerde birazdan giderler diye odamdan çıkmadım. Saatler geçti şimdi çıkmak hiç olmaz. Zaten saç baş yağlı kirli pasaklıyım. Gitseler de bi karnımızı doyursak amk defolun gidin.
Yatıya kalma yolunda ilerleyen sinir kişi..
insanı kendi evinde misafir hissettirendir.

geçen sevmediğim bir arkadaşıma lafın gelişi bana da beklerim dedim, dedim ama adam bir geldi 10 saat kaldı. ben çıktım evden arkadaşta kaldım. 2 gün oldu zaten evde tam takırdı umarım ölmüştür.

sevgiler.
yarın işi olmayan , sabaha kadar çay içmeye niyetli kişi.
insanı sinir eden misafirdir.
Ya ders çalışacam yıkanacam spor yapacam bu kadar işim varken saatlerdir mal mal oturuyorum yanlarında.
adamı dinden imandan çıkartan misafirdir.

siktirin gidin artık dedirtir adama.
(bkz: misafir gitse de osursak)
rahatsız edendir.
bi' siktir git artık diye bağrılması gerekilen kişidir. arkadaş beş buçuk saat oldu ya, hayır bir de vır vır vır çocuk ağlamasını duymaktan kafam şişti, balon oldu ya.
çişimi şişeye yapmama neden olmuş kişi. karıya selam vermiyim diye odamdaki 1.5 litrelik fuse tea şişesini ağzına kadar doldurdum. limonlu ice tea sanıp içmem inş.
Benim uzaktan eniştem olan (o nasıl oluyorsa işte) insana denk gelmemiştir.

Baya baya s*ktiri cekiyor.
küçükken maç akşamı gelen misafirler için demişimdir, bi gitmediler amk diye. haklarını helal etsinler artık.
ev ahalisi olarak karşılıklı esnenerek ee artık gidin mesajı verilen misafir.
playstation başına geçerek maç yapıyorum, ve küfürleri de eksik etmiyorum. umarım bunu saygısızlık olarak algılar ve siktirip gider.
Rivayete göre, bu gitmek bilmeyen can sıkıcı misafirin ayakkabısına, tuz serpilmeliymiş.
Öyle diyollaa!
Yav tuvalete gitcem, uyucam, yatcam yuvarlancam bi özgür bırakın kişisel vaktimi işgal etmeyin