Saldırgan, kavgacı ve kişilik bozukluğu olan kızlardır.
dokumacı kızlarla yarışırlar. yalelli ya allah.
Geneli saldirgan , ego manyagi ve berbat kizlardir. Allah uzak tutsun.
Derdini hoplatayim butonu olsa basıcam kardeş. Ama yok işte.

Hep karı kız derdindesiniz lan.
ulaşılması çok zor güzel karizmatik kızlardır. bi sevgilim önceden giresunluydu. evet..
güzel olurlar.
Türkiyemin kızları gibi güzeldirler.
Süt gibi beyaz, lokum gibi tatlı, kaymak gibi ballı kızlardır. Evet.
gözlemlediğim kadarıyla ortalamanın üzerinde işveli, cilveliler. sadakat oranları hakkında bir şey söyleyemeyeceğim ama flörtöz oldukları kesin.
genelde mavi ve yeşil gözlü, açık tenli ve erkek parası yemeye düşkün kızlardır. sevişmeyi de severler.
çok rahat ve erkek düşkünü kızlardır. yani ben hep öyleleri ile tanıştım.
izlenimlerime göre ülkenin en güzel kızlarından olan grup.
ilk tanışmada tatlı, cilveli gibi gözükseler de sakın buna kanmayın! Bu onların en basit tuzaklarıdır ve çok can yakarlar.
giresunlu insanlar genelde bencil olur kızları nasıl olur bilemem.
Benim gördüğüm kıllıydı. Kıvırcık göğüs ve gobek kılları vardı. Hele o kaytan bıyıkları.
genelde beyaz tenli olurlar.
manyak oluyorlar, zeki oluyorlar.

(bkz: al beni allahını sevdüğüm)
genelde kemikleri iri olan kızlardır.

8 sene yaşadım giresun'da normal kıza pek rastladığımı söyleyemem. ancak il dışında doğup büyümüş giresun'lu kızlar da sıkıntı yok.
esprili olanı iyidir belki ama espiyeli olanından kesinlikle uzak durun.*
aveada çalisirken bi kiz vardi giresunlu yalan yok güzeldi ama sacma sapan hareketlerinden dolayi kovdurttum.

(bkz: yaşasın kötülük)

aman aman bir daha giresunlularla tanişmayayim diyebilirim.
son seçimlerden sonra evlenilecek kızın giresundan alınabileceğini göstermiş kızlardır. ayrıca cidden muğlada yaşamama rağmen gidip gördüğüm kadarıyla güzel kızlar olduğunu söyleyebilirim.
Kaşarlık ruhlarına işlemiş kızlardır
Önceleri bu tür genellemelere itibar etmezdim ancak Giresun kızları gözlemim fikrimi değiştirdi (istisna düzgün kız var mıdır? Şüpheli)
(bkz: #23297356)
hakkında kötü şeyler söylenen kızlardır.
burunları kemerlidir.
güzel değillerdir. 2 haftada bir giderim giresuna bek bi krolar. güzel yok denemeyecek kadar az.