bugün

on ikinci nesil yazar. hoş gelmiş.
akıllı yazar, muhalif bir defa. denk geldikçe okuyup şukuluyorum. 2020'de de hep yazsın.
o bir çomartox. sözlük haşerelerinde % 100 etkili. başarılar .
atatürk sevgisi ile yetişmiş kıymetli bir yazar.
iyi iyi feraseti yüksek Bi arkadaşımız.
Sevilen yazarlardan.
Bu arkadaş bilmez ama ben senin Tunceli alevi kuyruk acını iyi bilirim çakma kemalist.
Onikinci neslin en takip edilesi yazarlarından biridir. Not:Alkol kullanmıyorum.
Adamdır sözlüğün böyle yazarlara
ihtiyaçi var.
Adamdır. Sözlükteki üçüncü günüm ve ilk arkadaşım
Tanımam etmem ama bir yakınlık hissediyorum.

iyidir iyi.
Sözlüğün en bilgili yazarlarından biri.
özelden samancı görselini ısrarla atmamı isteyen yazar. seni hiç kırar mıyım koçum. *
görsel
Mualif biri adamdır çok iyi geçirir aktrollere.
seviliyorsun bilader.
uludağ sözlük'teki kaliteli yazarlardan, birde saldıran çomara bakıyorum, iki aydır herkesin nickaltına aynı saçma resmi koyan bir mal.
Bu hesabı izinliyken, 'Kutlu Baba' olarak karşımıza çıktığı günlerini unutmadığımız yazar.

Gerçi o hesabını da bir hışımla sildi sinirlenerek ve buna geri döndü ama olsun.
kk'yi eleştirdiğiniz her an "alevi düşmanı" yaftasını yersiniz bu yazardan.
Siyasi bilgisi 2002 yılından öteye gidemeyenlerin nick altında saçmaladığı yazar.

Orada yazılanların altına imzamı atarım.

Solcular sizin yaptığınız milliyetçiliği daşşağıyla yapar merak etmeyin.
Bu konuya her ne kadar dahil olmak istemesem de doğru olan söylemdir.

Eğer bir insan Ulu Önder Atatürk'ün izlerinden CHP'yi koparan Kılıçdaroğlu'nu hedef alıyorsa ve de buna neden olan insanların etnik, dini, mezhebi kökeni hakkında yazıyorsa 'faşist-aktroll-akit-akçomar-koyun' olarak nitelendiriyor kendisi ve eleştiriye tahammülü yok.

Aslında bu sözlükte Ulusalci yazar gibi gerçek bir Atatürkçü yazarı hedef alanlara bakarak kimin Kılıçdaroğlu ile etnik köken ve mezhebi açıdan aynı olduğunu anlamak pek mümkün. Aynısı benim için de geçerli. Hihi.
şaşırtmamıştır.

sosyoşların alayı böyle.
ulusalci yazar ile aynı kişiler olduğumu kanıtlayamayan ve haliyle şerefi olmadiğını ilan eden kişi.