bugün

örnek olarak
-"geçen gece canın kumpir istemişti ben evden çıkıp o saatte 3km yol yürümüştüm kumpirci kapalıydı mal mal üzgün üzgün eve geri dönmüştüm ertesi sabah sana sölememiştim bile bu durumu." bu lafı sölemek.
-ilk bulustugunuz parka gidip alkol alıp bunu ona sölemek.
-"gözlerim kan çanağına değil kan yuvasına döndü. farkettim ki seni ben çok sevmişim ulan" demek
-"ilişkinin varlığı hep mutluluğu vermeyebilir ama yokluğu mahvediyor." demek
-"seni hep mutlu etmek için çabalıyordum. sen yazma dedikten sonra yazmıcaktım fakar umrumda değil ayrıldıysa ağırdan al onsuzda olurum mesajları ver zırvaları ben saatlerdir ağlıyorum seni hiç kimse bu kadar sevemez bu yaptıklarım senı benden soğutmak yerine kiymetini bilmeye zorlasa keşke" demek
-"badem biyikli savci dibe vurmus deme sevgide tavan yapmıs de ve anla artık." demek
-"seninim artık lafını çok güzel yedim, inandım ve şimdi ne haldeyim" demek
-verdiği bi cevap sonrası; "sende kendine iyi bak ne olursa olsun birbirimize verdiğimiz mutluluğu ve mutlu olucaz düşüncesini asla unutmucam ben. benden ayrıldın belki ama mutlu da ettin sonuçta. umarım sende bunun farkına varırsın ve mantıklı karar vericem diye bazı şeyleri unutup objektiflik çerçevesinden çıkmazsın" demek

hepsi denendi ve işe yaramıyor.
"ama hala acaba geri döner mi?" dedirten laflardır.
hep bu hükümetin yaptığı duble yollar bunlar. hepsi bunların yüzünden ahahskaşlsjdiğa.
çok ayıp ediyorlar.
yazarken kesin geri dönmesini sağlar dediğimiz yazdıktan sonra pişman olduğumuz laflar.
o olmazsa yaşayamayacak gibi davranmak.
giden sevgili kadınsa ve geri dönmesine engel sadece yollarsa, büyük ihtimalle sevgili kötü yola düşmüştür.
dikkatini cekmek icin kizdigi seyleri yapmaya calismak. abuk subuk insanlarla fotograflar koymak vs.
Yapılan büyük hatalar ve kadının ilişki adına hiç ümidinin olmaması.Sevgiyi şefkati o kişide unutmuş olması.
sayısal lotoda 6 bildim demek.
deliler gibi beklemek, onun yüzünden hayata küsmek.
karşılaşınca gözlerinin içine içine bakmak. Artık o da her seferinde bana bakıyor ama değişiklik yok. Yarim hala başkasının kollarında.
Çokça ararsanız döneceği varsa da dönmez.
sinir olduğu şeyleri yapmanız, sizinle iletişime geçmesini sağlar lakin muhtemelen öfkeden kudurup sizden nefret etmiş olacaktır.

Bu sebeple kanımca "giden gitmiştir, kalan sağlarla harbe devam".
Beklemek geri getirmiyor. beklememeyi deneyin belki döner.
geçtiği yollardaki duvarlara ; seni seviyorum, bokunu yiyim dön gibi şeyler yazmak.
badem biyikli savci olmak.
yara deşen başlık.
topuğuna sıkmak.