bugün

.............sermaye
emek X _______ =? formülü ile cevap bulunabilir.*

...........zaman
1,5 milyon.
(iett bileti parası)
(bkz: al mektuplarını ver çay paralarımı)
son paranızla 250 kontör aldıysanız "kısmet" deyip geçebilirsiniz

ama o kontörlerle kızın ilişkiyi bitirmesi intihara sebebiyettir...
(bkz: s kilmiş g tun davası olmaz)
göte girince açılmayan şemsiyeler familyasından olan meblağ.
harcarken nasıl olsa benim diye düşünen şahsiyetlerdir. harcanan para hesaplanacağına paradan daha önemli şeyler olduğundan para harcayarak sevgi kazanılmadığını öğrenmek gerekir. *
kızın alıştığı yaşam tarzına göre harcanan paradır.Eğer istanbul ulus'da yaşıyorsa kız seviye biraz yukarılardadır, dikkat et etiler demedim sözlükçü insan.Etilerdekiler cimri zenginler olduğundan hemzemin geçidinden akan su gibi para olsa yetmez.

kültürlüsü eğitimlisi ve tiki olmayanı etilerin hemen dibindeki ulustadır.

ha kız pendikde oturuyorsa ona para gitmez, gitmemeli de, neden?

sana yağı kulakçıklarını topla 10 tane sonra beklee, beklee, beklee işte beklediğin an geldi.Sana yağı sibel can mı gülben ergen mi diye kararsız kaldığı konser sanatçısını seçti ve talihli isim çılgın sedat oldu.Ver şimdi biriktirdiğin 10 sana yağı kulakçığını al 57 kişilik bedava biletini, sonra al pendikten kızı götür oraya, e tamam.

ama sen, "ben bokunu çıkarangillerdenim" diyorsan... o zaman pendikteki kız için önünü alamazsın, hayatında nescafe içmemiş kız starbucks a gitmek ister cevahirde yemek yemek ister, ister de ister.

sen en iyisi ulus'dan seç birisini, son sözüm budur.
ayrılmadan önceki son 2 günde 270 ytl ise çok koyar.
göze çok görünmeyen bişeydir. ama yok amaç farklı, araçda para ise ve parayı verip amaca ulaşamamışsan eğer üzülmek gerektiren bir durumdur.
(bkz: sermayeyi kediye yuklemek)
bir arkadaşım ayrıldığı zaman sevgilisine ona mesaj yazmak için harcadığı kadar kontör yollamıştı.
(bkz: ölü yatırım).*
zamanında sevgilin olmuş birine harcadığın para çok da önemli olmayan paradır. her şey karşılıklıdır. illa ki iki taraf da bir şeylerden fedakarlık yapmıştır. bunun hesabını yapan biriyse sevgilinin neden gittiği de bellidir aslında. bunların lafını etmek ne kadına ne de erkeğe yakışır ilişki bittikten sonra.