bugün

saygı duyarım ama ben ilişkiye girmemiş kadın tercihimdir. çünkü bende kimseyle ilişkiye girmedim. hakkımdır diye düşünüyorum.
Laik olabilir, özgürlük eline birkere verilmiştir artık geriye dönüş yoktur. Kışın göbeği açık yazın götü açık gezer. Kocasının yanında tayt giyer kocasını godoş olarak göstertir. Vücuduna dövme yaptırıp diğer erkeklere seksi gözükmeye çalışıp onların bakışlarından hoşnut olur. Kaçamak bakışlar ruhunu okşar tatmin eder. Kocasıyla denize gider bikini giyerek tüm vücudunu oradaki erkeklere sergileyerek tam puan alır.
Hayrattaki tastan kana kana su içmek gibi bir kadın.
Virüs ve bakteri patlaması yaşatır.
işin ironik tarafı bu kadını savunanlar içinde on beş erkekten bir tanesi bile yoktur.

kadın için onurunu gururunu satacak yıkıklıktaki meriç'lerle o on beş erkek, arkadaş ortamlarında ne dalgalar geçiyordur kim bilir?
Buradaki bir abla için açılmış başlık sandım.
Ortalama bir Z kuşağı kadını zaten buna yakın sayıda erkekle birlikte olmuş olacak. Alttan gelen kuşak ilişkilere çok daha rasyonel ve zevk odaklı bakıyor, sosyal medyanın bunda payı büyük. Bakalım 20 sene sonra nasıl bir toplum yapısıyla karşı karşıya olacağız, toplum git gide amerikanlaşıyor.
zührevi hastalığı var mı diye test yaptırın.
frenler bozulduktan sonra 15 çok değil. kader frenleri bozmasın yeter.
Bize ne amk!
Sanılanın aksine buradaki bir abla için açılmış başlık kod adı ihihi.
kim o apla?
15te durduran ne oldu acaba diye merak uyandırır.
(bkz: o kendini biliyor)

Beyanı sayfasında duruyor. Arayın bulun gizemli bir mevzu değil. ilişki yaşadığı kişilerin çetelesini ( anılarla birlikte ) tutmakla yetinmeyip sözlük ahalisine bariz deklare etmiş kişidir.
Sizde 30 kadın olarak ikiye katlayın.

Çalışın çalışın emek verin emeksiz meme olmaz.
bütün kadınsızlar toplanmış yine...
Bence sıfır kilometreye yakın bir rakam. Vuruğu, kırığı yoksa bana dm’den ulaşabilir.
Bu güne kadar hayatımda, seks partneri bulma konusunda zorluk yaşamamış bi erkeğin, bir kadının sevişmesi veya kaç kişiyle seviştiği hakkında yargılayıcı bir zihniyette olduğuna asla şahit olmadım. Parasız şekilde 5-6 ve üzeri kadınla seks yapabilmiş erkeklerin zaten kadınlarla bir derdi kalmıyor, kendine yeterince güveniyor, insanları yürüyen am ve yarak olarak değil beyin olarak görüyor.
Lütfen kimse size vermiyor diye gelip burada ahlak bekçisi gibi kadınları değersizleştirmeye çalışmayın. Gidin ağlayarak mastürbasyon yapın. Çoluk çocuk çok var sözlükte okuyup inanacaklar bir de size.
Başını mı tuttun, nereden biliyorsun? Belki 25.
bu konuyla ilgili olarak sözlük orospularının müthiş tespit ve analizlerini okuyarak aydınlanmamız gerek.
Sonrasında başı örtülü iyi niyetli kız olmuş olabilir.
tercihim değil bakirim ben bakire istiyom.