bugün

lustral içmiştir.
erken boşalmaya göre daha iyidir diye düşündüğüm durum.

(bkz: olay kafada biter abi insan istesin bırakır)
bazı kızları sinirlendirir. kız bitap düşer, enerjisi kalmaz ama halen bizimki gelmicem de gelmicem.
kulaklarda "hadi be adam" sitemi çınlar. bir keresinde boşaltmadan bırakmayacağım tepkisini aldığımda orgazm rolü kesmiştim hey gidi günler...
cipralexe başladığımdan beri kendini gösteren rahat-sız-lık.
ha ama arkadaş ortamında çok havanız oluyor orası ayrı.
(bkz: lustral)
çok nadir olan bir cinstir.
(bkz: hayal ürünü)
Kime göre neye göre bu süre sen dersin 30 dakika ben derim 3saat.
alkolsüz 30 -45 dakika alkollü veya çeşitli maddelerle 1 saat performans sahibi biri olarak bana bile bu gözle bakmayan kadın vardır.

bazıları doyumsuz.
haci bazen sinir bozabiliyor. yoruluyorsun ama bo$alamiyorsun. erken bo$almak kadar kotu bi durum. genelde düzenli spor yapinca meydana gelir.
aslında hiç de iyi olmayan bir şey. insanın içine koyuyor lan. zevk falan sıfır.
edit: minimum 2 saat...

edit2 : erken boşalan çömezlere dert olan söylem.
ikinci postayı atıyordur.
siz zorladınız ben napiyim.
Mastürbasyon yapmayan erkektir.
Ne kadar geç? Önemli olan bu arkadaşlar.

Bir de performansta düşüş yaşanmıyorsa dert değil nimettir.
türk kızlarının korkulu rüyasıdır.

onlar evlendikten sonra hiç yapmayıp devamlı kocasının maaşından çokca harcamak ister.
Tüm kadınlar 20 dakikayı aşan penetrasyonun acı verici olduğunu söylüyor. 45 dakika geyiklerini geçiniz...
candır. seviniz.
erken boşalan arkadaşlarıyla dalga geçen erkektir...
kıskandığım erkektir amısına koyayım.

o değil de reklamımı yapayım, belki manitacılığa girişiriz saikli arkadaşlar bokunu çıkarıp boşalma süresi diye şehirler arası yolculuk süresini yazıyor. noluyor amına koyim?
yok yok anormal bir durum yok, gayet mümkündür. kıps.
az yamacıma gelsin bakayım bir şey deneyeceğim.
Yatakta kadınını mutlu etme garantisi olan erkektir. Yatağa girildiğinde ilk posta çoğu erkekte kısa sürer ama sonrakilerde sürenin gitgide artması gerek ve her şekilde bir gecede 5 defa sınırı aşılmamalıdır.ideali 3 dur ama. ilk postanın da uzun sürmesi isteniyorsa ilişkiye girmeden önce sıvazlamak şarttır. Devamlı erken boşalmaktan kaçınmak için birleşme esnasında arada bir yavaşlayıp pozisyon değiştirmek, alakasız şeyler düşünmek ve penise takılan halkalar etkili olacaktır. Değerli hemcinslerim hadi yine iyisiniz beleşe taktikleri kaptınız.
normal sex süresini aşarak geç boşalan erkektir. yani benim bu erkek gelemiyorum bir türlü kesinlikle, çoğu kez gelemeyip yarım kalmış hikayelerim vardır. kadının min 30 dk uğraşması var benimle. ondan sevişmede taktiğim önce kadını tatmin etmek oluyor. ki bir süre sonra iş can yanmasına dönmesinden ötürü oral sex yapmak zorunda kalıyorum. hayır anlamıyorum yarın bir gün evlenmek istediğim zaman nasıl baba olmayı başaracağım.
benim gibi bazen karsi cinsle temasa gecmeden sıvı kaybedenlerde bile olabilen bir durumdur. tabi ufak bir mucizeyle... (bkz: paxera)
hiçbir krem, hap kullanmıyorum. o kadar geç boşalıyorum ki, bu zamana kadar hiçbir partnerim bu süreyi kısaltamadı. beni erken boşaltacak bir kız hiç karşıma çıkmadı. bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlamadım ama neyse. böyle erkekler var yani bunu bilin. yarım saat boyunca dimdik ve sert..
Eğer öpüşmeye başladıktan 10 saniye sonra küloduna akıtan erkeklerin yuva yaptığı ülkede ortaya çıkarsa; koruyup kollanması, sarmalanıp yalanması gereken erkektir.

Kadını orgazm olmadan fışkırtmayan erkekleri koruma altına alsın devletimiz. Lütfen

Imza:libidom.