bugün

Tecavüzü savunanların açtığı başlıktır.
Buraya, uzun uzadıya gezi olayını yazmayacağım. Gerekliliğini yazan arkadaşlarımız var. O yüzden,Bence geziye teşekkür edilmesi gerekir. Direnişin ne olduğunu bilmeleri açısından, lider olmuştur.

Aradaki fark, gezi, halkın hiç bir çağrı olmadan, yaptığı direniştir.

Not: başlıklar, küfür ve hakaret edilmeden açılamaz mı?
utanması olmayan küfürbaz fanatik cümlesidir.
Sen git korna çalmaya devam et. Evet reis var bir tane o baştan beri karşıydı Fetö'ya. senin oyların sayesinde bu gizli örgütü ortaya çıkarıp sonra da dövdünüz. Senin oyların sayesinde yerleşmediler bugün kovuldukları o kademelere. Neler istediler de vermediniz. Zaten eski siyasetçilerin Fetoyla fotoğraflarını paylaşırsan, buradan da sıyrılmış olursunuz. Zaten herkes yaptı kim yapmadı ki der geçersin kim bilecek. Oradan da atlarsınız Gezi Fetocuların işiydi cümlesine. Sizin tarafın kurabildiği cümlelerin her biri hemen gerçek kabul edilmeli.
Aslında biliyor musun gerçek ne; o fetocular hep sizdiniz.
Diyen 3 5 comar vardır.

Asil demokrasi, insan hakları, özgürlük, lâiklik bu direnişte korunmaya çalışıldı. Şimdiki comarlarin "demokraasiiiğğğ" diye hönkürmesiyle değil.
Ayrıca gidip bu terimlerin anlamlarını ogrenmeye calisin sokaklarda rezil oluyorsunuz.
30 a 50 bayraklarla f16 durdurduktan sonra ve doblolarınızla tankları engellediğinizden itibaren 400 tane ölen insanımız varken tekbir çekerek kutlarken olmayan demokrasiyi sığındığınız parkın adıdır gezi bizde siz çomarlar serinletmek için savunuyoruz gezimizi yine olsa yine savunur yine 1 ölür 1000 doğarız.

Not asıl şerefsizlik nedir bilir misin sözlük 4 yıl önce hoca efendimiz diye ağlayıp savunduğunuz diktatör arayı bozunca fetö demektir.
"diye bağırdı sığır adam" şeklinde sonlandırılması gereken söylemdir. tamam savunan şerefsiz ise bu hak arama mücadelesini savunana şerefsiz diyen ne olur hiç düşündünüz mü.. hak diyorum bak hak kelimesi en çok hangi varlık için kullanılır az düşünün lan zor biliyorum ama..
devlet sana saldırdığında ve buna karşı dik durduğunda kahramansın, ötekine saldırdığında ve öteki de devlete karşı dik durduğunda şerefsiz oluyor. mantık mükemmel işliyor; istediğin yere eğip bükmekten daha hoş ne olabilir şu hayatta!
anlasılan gündemde gezi parkı var ulkeye verdigi zarar kadar yararida var. cunku insanlar kitlelerin nasil manipule edildigini gezi parki eylemi sonrasi anladi unuttunuzmu lan portakal gazını ya da bilmemne devleti polisini turk polisi diye yutturanları.bunlara inanan salaklar suan asker kafasi kesildi eheheheh diyen salak tayfa. askere linç girisimi olmustur ama 2006 daki trafik kazasini 2016 ya uyarlamakta acındırıcı.

özet:ananız.
şerefsizlik kavramını sorgulatır.

vatanı parsel parsel yandaşlarıyla yemek, insanlara kendi yaşam şeklini, dünya görüşünü dayatmak, ben yaptım oldu! demek nedir çok merak ediyorum.

polis konusuna hiç girmeyelim. kime hizmet ettiğini, etmek zorunda olduğunu hepimiz biliyoruz..
Kimileri haklı olduğunu savunuyor. Lakin benim gözlemlediğim gezi tam bir orospu çocukluğuydu. Millet güldü eğlendi; bakkalın, esnafın, ve kamusal kullanım alanlarının anasını sikerek stresini attı. Adı direniş oldu. Olan garibana oldu.
Öyle midir? Bence Gezi'yi savunmak, Gezi'yi dağıtmak için polis teşkilatına sonsuz yetki veren AKP'yi savunmakla eşdeğer derecede şerefsizliktir.
Nitekim ne Gezi, ne de AKP, ana gaye olarak milletin selametini gözetmediği için birbirinden farksızdır.
Gercekten, muazzam bir anayiliğiniz var bayım...
haklı bulduğum gerçektir.polise saldırıyorsun,esnafın ekmek teknesini yağmalıyorsun ve bir de utanmadan bunu savunuyorsan ben senin gibi şerefsizin yüzüne tükürürüm.Senin gibiler dayak atılmaya değmeyecek kadar aşağılıklardır.puh senin suratına.

bu da böyle biline.
şerefsizlik ve iki yüzlülüktür. başka da bir şey söylemeye ne hacet.
doğru bir tespit, geziye katılanlar ın hepsi şerefsizdir denemez ama şerefsizlerin hepsi geziye katıldı veya destekledi denilebilir,
geziyi organize edenler tayyip erdoğan düşmanlığını kullanabileceklerini biliyorlardı,
ukraynadaki geziciler de barışcıl piyanist arkadaşlardı, memleketlerini böldü gerizekalılar, haberleri yok,
yakında bu geziciler de nasıl kandırıldıklarını anlayacak inşaallah.
ne zamandan beri bir görüşü savunmak şerefsizlik oldu. akp'nin dilinden düşürmediği demokrasi böyle bir şey ise ben demokrasi istemiyorum arkadaş.
Turbanli orospulardan dem vurup geziyi hakli cikarma cabalarina acizlik katanlarin serefsizligidir. Orospulugun turbanla alakasi yoktur. insanla vardir. Serefsizlik gibi.
Ayrica madem siz de kabul ediyorsunuz turbanlilar yapinca bunun bir serefsizlik oldugunu gezide yapilan yiyismeler de serefsizliktir iste ben de onu diyorum. Daha ne?
Elbette ki şerefsizliktir. Halkın haklarını savunuyorlarmış. Sor bakayım halk ne diyor sizin için? Alayınız teröristsiniz lan vandal komunistler!
''seçimde hdp ile ittifak yapabiliriz'' diyen partiye oy veren laikler,ak parti'yi pkk ile tenkit etmesin bir zahmet.
bir de halt yapmış gibi buna inanarak savunmak ayrıca hainliktir.

iç edilen vergilerden dem vururlar hak aradığını iddia ederler sonra çıkar humanist olurlar.

80 yıl boyunca sömürdüğünüz ülke elimizden kayıp gitti, muhafazakar anadolu insanı iktidarı ele aldı, bütün kaynaklarımızı kesti, şimdilerde kıçımızı avuçluyoruz demiyorsunuz.

yavşaklığın lüzumu yok.
ulan göt biz neden yaptık o eylemleri hakkımız yenildiği için karnımız aç olduğu için haksız kazanan çalanlara karşı isyan ettiğimiz için biz bu dava bitti demeden bitmeyecektir.
gezi de atatürkçülerin dhkp-c ve pkk militanlarıyla kolkola girdiğini gördükten sonra,doğruluğu tasdiklenen şerefsizliktir.