bugün

Bir silsilenin başlangıcıdır.
2 seneye gözü kör bakanların iddiasıdır.
görsel
2002 mayıs ayından sonra tırmanmaya başlamış olan dolar kurunun bahanesi gezi parkı değil bizzat akpdir efendim. elinizin altında bilgi hazinesi var az biraz kurcalayın, araştırın aklınızı çalıştırın diyorum ben.
ayakkabı kutularına tıkıştırılan paracıklar kimindi bir de bunu düşünün diyorum da eğer bir akpliysen sen düşünemezsin ki. reisin ne diyorsa senin doğrun o . yazık size yaa. telef olmuş emeklersiniz. ne diyim allah kurtarsın, ölmüşlerinize kavuştursun. amin.
Haklı olan tespittir. Gezide yakıp yıkan vahşi, cahil cühela sürüsü isyankar, batı taklitçisi kafir sürüsünün içinde parmağının olduğu iştir. Bu gün de bunun yüzünden, ülkesi kendi belini doğrultmaya çalışırken yaygara koparmaktadırlar. Bunlar vallahi de billahi de ya ahmaktır, ya mankurttur, ya da haindir. Allah bizi bunlardan korusun.
yine propaganda yine yalan aq. 15 temmuz sonrası başladı. suriye ye asker sokunca cizre olayları ile arttı.
Dolar'ın geziden sonra yükselmek için 3 yıl beklemesi manidardır.
Arada reza'nın dağıttıgı rüşvetlerin ortaya çıkması, suriye krizi, işidin ve pkknın terör eylemleri, rusya'yla uçak krizi, darbe, abd'yle darbe krizi, ab'yle yaşanan son kriz var.
Bunlar yükseltmedi doları. 3 yıl önceki gezi olayları yükseltti.
(#34998136)

Hayır hayır doları brütüsün cesar'ı bıçaklaması başlattı Tam 1972 yıl önce olan olaydan sonra tam 1972 yıl beklemesi manidardır.
aklı yok fikri var.

görsel
Kanişler çomardan başka birşey bilmez.