bugün

kanım dondu kanım şerefsizim.

ahlak yoksunlarının çirkin eylemi.

edit: arkadaşlar ne kaynağı arıyorsunuz siz ben anlamadım ki? erşan kuneri miyim ben amına koyim. gördüğümü yazıyorum işte.

bi tane oğlan diğer bi oğlanın göt deliğini yalamak suretiyle azdırarak kendi dübürüne vurdurdu gözlerimin önünde. ben de açıp 31 çektim yalan yok ama sonuçta konumuz seks rezaleti, 31 rezaleti değil.
birilerinin iddia ettiği rezalettir.

(bkz: bitmediniz amk)

not: başlıkta bir tane bilgi var mı lan? bir tane olay anlatımı var mı? böyle başlıklara izin veren moderasyonun da ben.
fotoğraf, video, ses kaydı var mıdır?

yoksa "kaynak:götüm" olayı olmasın.
gezi parkindaki polis rezaletlerinin kapatilmasi icin ortaya bir bok atilmasi gerekiyordu. attilar.
(bkz: akplilerin sığ olması) ulan kendi partinizin adını bile kendiniz lekeliyorsunuz yahu.
(bkz: taksim gezi parkı nın fuhuş yuvasına dönmesi)
tatlı su solcularının dübür meraklısı olduğuna işarettir.
seksin rezillik olduğunu iddia eden kamusal alanda trollük yapma rezilliğidir.
dejenere mahlukların her rezilliği yapabileceklerinin göstergesidir. ağaç sevgisi falan bahane edip " yatırdım yatırdım çam dimbine" şarkısı eşliğinde keyiflerine keyif katmaktadırlar. bukadar ahlak yoksunu özenti yobaz kemalist laik eliti bi yere topladıktan sonra beklemek yeterli. çoğu eğitimli olduğundan zaten böyle ahlaktı mahlaktı boş şeylerle uğraşmıyo.
seks insani ihtiyaçtır. siz yapınca paşa, başkası yapınca puşt. sizin bakış açınızı sikiyim.
faruk çelikten çalışanlara müjde gibi bişey olmuş.
işte bunlar hep çekememenin verdiği dayanılmaz hafifliktir.
böyle şeyler söylenmesi nomaldir.
(bkz: kepazelik)