bugün

BEN YAPTIM. AYNI ANDA HEM TAKSIM DE HEM KADIKOYDE BULUNDUM. BIRAZDAN KLIMA ILE SOHBETLERIM BASYALACAK. ITIRAF EDIYORUM PISMAN DEGILIM. KITABIMI SECKIN KITABCILARDAN BULABILIRSINIZ GAMBL-E NUR-i SOHBET-i- PiLAV-i.
eyleme katılanların yarısının özentilikten, veya kız görmek için katıldığı hırsız holiganlar olduğunun göstergesidir.
çükü olan herkesin vebal altına sokulmaması gereken durumdur.
olmayanların da tabi..
Kaynak: Ak Gençlik sayfası.

2007 Microsoft Programıyla 2004 tarihli sahte belge hazırlamış sahtekarların oluşturduğu oluşumdan bahsediyoruz beyler.

Sürekli yalan haber yaymaktan ne zevk alıyorsunuz o da ayrı bir konu tabi.
artık nasıl yapsakta bunları karalasak derdine düşmüşler.

10 gündür bir taciz haberi bile yokken bir anda 2 tacevüz nasıl oluyor.

edit: imla.
Müslümanım diyerek insanlara iftira atanların gerçek olmayan bir olayı yayınlamasıdır.
Yalnız haberin yalan olduğu , kurmaca olduğu şüphe götürmez bir gerçek ama benim asıl şaşırdığım, haberin altına ak parti sayfasında yapılan yorumlar. iyi olmuş, hak etmişsin, oraya gidiyorsan tecavüzü göze alacaksın gibi saçma sapan , beyinsizce yorumlar.

yahu, gözünün önünde biri yere düşse bile, insani bir duyguyla, bi yardım etmeye çalışırsın, ne kötü düştü dersin. hiç bişey yapmasan zaten bi için acır yani. ben bu adamların insanlıktan nasibini alamadıklarını ciddi ciddi düşünmeye başladım.

bu da bonus, alın size.
http://galeri.uludagsozlu...na-tecav%C3%BCz-edilmesi/
ooo yesss mısırda resmen belgeli ispatlı olarak kadınların dışarıya çıkmaması için taciz ettiren devlete ses çıkarmayan yazmayan zihniyet burda anti haberler yapıyor..

ulan bu haber doğru olsa yandaş medya mal bulmuş mağribi gibi atlamazmıydı..

kalbinizden kimliğinizde islam yazan biri bu iftirayı atmaz tekfirci durumuna düşmeyin..
ülkede ne kadar kötü niyetli insanların olduğunun göstergesidir, bir grup insanı öcü gibi gösterip, karalama kampanyası başlatıp, hiç vicdanları sızlamadan böyle haberler yapmaktadırlar. biber gazı yiyen kimse nefes alamazken bunu nasıl yapacaklar? inanılmaz bir kötü niyet, diyecek başka bir şey bulamıyorum.
(bkz: iftiracı müslüman)

bu yobazlardaki aşmış iftira akımını bilimadamlarının incelemesi gerekir.

dikkat: sadece takvimin yayınladığı yalana diğer sözde haber kanalları atıfta bulunuyor. bunu iddia eden türk basının en tırt gazetelerinden biri olan takvim.

yani şok gazetesi yarın başlık atsa "ak gençlik kafa kesip kafatasında ayran içti" diye inanır mısınız ?

allah en ağır belaları versin size. oy kitlenizi korumak için insanlara bu kadar ahlaksızca yayın yapılır mı ? eylemler etkili olmaya başlayıp, insanları düşünmeye sevk ettikçe siz insanlara "la bunlar cani ancak aslan akp bunları dizginler" hissiyatı aşılamaya çalışıyorsunuz.

allah cezanızı versin, iftira atanın sülalesi o iftiradaki senaryonun gerçeğini yaşasın.
kanıtlara dayanmadığı için hikayeden ibaret olan haberdir.
çok net yalandır.

(#19999425)
son günlerde zaten olay iyice " çok güzel karılar geliyormuş düşürürüz belki." muhabbetine dönünce bu olay da kaçınılmazdı bu kadar alkol alınınca.
ticari, çek sağa.
sibel kekilli nin destek verdiği direnişte beklenilendir şaşırmadım.polisi istemiyorsan direniş destekleyici tecavüzcülerin karını bacını sevgilini sikmesine de ses çıkarmaman lazım dostum.

(bkz: #direnaskim)
biz o arada arkalardaydik, zaten.
bizler tecavüz taciz olayı yaşanmıyor buradaki amacımız karıların kızların götüne başına bakmak değil demokratik hak ve özgürlüklerimizi savunmak dedikçe ayyuka çıkmaya başlayan yalan haberlerdir. bundan öncede trt haber denilern tırışka kanal tayyibe yaranıcam diye eylemciler bayrak yaktı diye haber yapmışlardı. inanılmaması gereken yanlı haberlerdir efenim.

haberleri servis geçen sitelerede birkaç kez daha bakın. neylermiş ne değillermiş diye.
istanbul'da tecavüz suçu , son 10 gündür belkide tarihteki en düşük oranını yaşıyor. ne oldu son 10 günde? %50 evinde kaldı! demekki ancak 10 gün tutabildı tayyip adamlarını.
RTE, %50'ye evlerinden çıkın mı dedi acaba diye düşündürtür.
münferit bir olay olup asla hafife alınmaması gereken terbiyesiz ahlaksız eylemci veya eylemci geçinen karaktersizlerin yaptığını zannettiğim iğrenç bir olaydır.
yarın 5 kadına çıkarsa şaşırmamak gerekir. amaç farlı olmaya başladı.
doğru olsa dahi bunu topyekün eylemcilere yıkmak biraz vicdansızlık olur. fakat henüz ne doğruluğu ne yalanlığı ortaya çıkmamış bir haber için böylesine keskin bir kutuplaşma(özellikle muhalif kanadın sergilediği) da pek aklı selim bi iş değil.
asılsızdır. hadi aslı astarı olsa dahi, eylemlere katılanlar tarafından tecavüze uğramıştır yazılmıyor. ama milletçe başlıklarda takılı kaldığımızdan hemen laf yetiştirmeye çalışıyoruz.
o değilde, buğulaştırılan fotoğraftaki soldaki kişinin elinde bira var. acaba nasıl bir subliminal bir mesaj taşıyor merak ettim doğrusu. yalan haber olduğu her yerinden belli olduğu için siklemeyin. ailelerin gözünü korkutmak için güzel düzenlenmiş komplo. buna çalıştıracağınız aklı teknolojiye verseydiniz uzaydaydık amk.
yav he he.

(bkz: kazanacağız çünkü)