bugün

çanakkale civarındaki vapur seferlerini gerçekleştiren kuruluş. ido nun çanakkale versiyonu.

http://www.gdu.com.tr
an itibariyle ilk defa sorunsuz internet servisi sağlayan firma. Mutluyuz.
Gökçeada ya gitmek istiyorsanız bu firmanın feribotlarına binebilir, bardağı iki tl olan çaydan alıp, götünüze giren kazığın tadıyla deniz manzarası eşliğinde seyahat edebilirsiniz.

saygılar sunuyorum azizim...
kazık marka. kâât bardakta çay 2, tost 6 lira.
internet sitesinde, online satış reklamları bangır bangır gözümüze sokulan ancak çalışmayan feribot firmasıdır. 3 gündür geyikli-bozcaada feribotuna online bilet almak için uğraşıyorum, hata veriyor site.

müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda ise, sitemiz güncelleniyor dediler. iyi dedim, tamam. rezerve ettiğim bileti son 24 saat içerisinde almazsam rezervasyonumu da iptal ediyorsunuz, bugün 3 e kadar almam gerekli ancak alamıyorum. ne yapabilirim dediğimde,

geyikli iskelesine gidip manuel olarak bilet almamı tavsiye ettiler.
çok mantıklı bencede dedim. zaten online satış-rezervasyon neden var ki değil mi? yüzerek geçelim adaya?

sonuç, rezervasyon iptal oldu, yarın kuyruğa girip sıra bekleyeceğiz.

tanım; rezalet bir firma.
son dönemdeki kazalarıyla metro turizmin tahtına göz diken çanakkale merkezli deniz ulaşım firması. siyasetle uğraşmaktan, yolcularını varmaları gereken yere emniyetle ulaştırma görevlerini unutuyorlar! yük gemisiyle çarpışmalar, iskeleleri yıkmalar... bakalım bir sonraki hamleleri ne olacak?
Şikayet edin atsınlar moruğu pırıl pırıl işsiz gençler var alsınlar birini.