bugün

Boş tiptir. Nolursa olsun reisine ve agebeye oy verir.
büyük ihtimalle evleri arabaları olan tiptir.
yakında soğanı ve ekmeği de bulamayacak olan tiptir.
Suriyeliler yemiyor bu göt oğlanı soğan ekmek yiyecekmiş.

Adamlar her boş buldukları çimde mangal yapıyor amına koyum bu amın oğlu soğan ekmek yiyecekmiş.

Bu dallamanın tüm parasına el konulup 1 ton soğan ve her gün 1 ekmek vermek suretiyle ceza verilmelidir.

Bakalım kaç gün yaşayacaksın göt oğlanı.

Hahaha.
bağımsızlığa aşık tiptir. mandacılar bunu anlamaz.
Biz soğanı menemenin içinde seviyoruz.
karısının hermes marka çanta kullanmasını istemez...
ağzın kokar, bence yeme canīm.
Yanında bonfile varsa ben razıyım.
yalaka ve zengindir.
benim midem hassas sürekli soğan yiyemem.

manyak.
görsel
Soğan yemek nedir ya? Hangi çağdayız hala soğan mı yiyorsunuz cidden????

Unbilivible.
Bunu söyleyen gerçekten bunu yemek zorundaysa bu durumda olmasını sorgulamalı. Belki şartları değiştirecek bir yonetici ile bu işin üstesinden gelebilir.

Şayet bunu diyen kişi laf olsun diye ve kitlelerin tanıdığı kişi ise bence halk gerekli işlemi yapabilmeli. Hatta yapmalı da... iskembeden atmak cezasız olmamalı.
garibanlık onun ruhuna işlemiş.
Düz ekmek yerim daha iyi amk. Soğanla ekmek mi yenir?
onu mutlu eden tektaş değil tek baş soğandır. soğanın cücüğünü hak eder. bu yüzden o'na çıtır ekmeğin köşesini, arasına tuzlanmış soğan cücüğü koyarak vermek gerekir.
soğan ekmek bulamayacak hale gelmek için gerekliliklerini bilir. öyle de vatanını, milletini sever.
Bir zamanlar ben.
Demeyin çünkü birincisi, ilk anda karşınızdakinde hayat kurtarıcı bir etkisi olsa da sonradan bu zaten herkesin diyebileceği bir şeymiş gibi kıymetsiz görülüyor; ikincisi, yapacak başka bir şey illaki vardır ama çabalayana. Yani soğan ekmek yeriz, dedirtecek durumda bırakmamalı kimse kimseyi.

Edit: gündemden bağımsız olarak anılarımı depreştiren başlık.
Vah vah vah...
Makarnadan soğan ekmeğe düşmek ama olsun; donyo bozo koskonoyo ve okonomo çok oyo.
ilerki seviyede asfalt ekmekte yeme ihtimali olan tiptir.
Bunu burdan alın.
yine para onlarda; makarna her hangi bir markette en fazla 15 tl. bugün kuru soğanın fiyatı 10.95 ekmek halk ekmekte 3, fırında 5 tl. neresinden bakarsanız bakın onlar için hiç bir kayıp yok.

olan bizlere oluyor, insan gibi yaşamak istemek suç bu memlekette.
neden soğan ekmek yiyeyim amına koyayım?
ne için?
devletin bekası falan filan için mi?
ezanlarımız susmasın diye mi?
ben bunlar için senelerdir zaten dünya kadar vergi ödüyorum.
benim yıllardır ödediğim vergilerle bunu sağlayamadıysanız ve hala bana soğan ekmek ye diyorsanız bekanız da ezanlarınız da zerre sikimde değil.
ben soğan ekmek falan yemem arkadaş.
pirzola yerim, kuzu şiş yerim, biftek yerim.
ezan okunmuş, çan çalmış sikimde bile değil yani.
mercedes maybach'a binen, özel uçakla gezen pezevenkler benden fedakarlık beklemesin.
Ha canım oldu, kendileri lüks otomobillerde gezecek ,en güzel yemekleri yiyecek.halka fedakarlık yapın.