biraz sonra seks yapacakları yatağın üzerini süsleyip önünde namaz kılan ve bunu da sosyal medyada paylaşan gelin ve damattır.

video;
https://twitter.com/Dunko...tatus/1461034416432721922

evet bu noktaya kadar geldik, umarım bunu bir tık daha öteye götüren çıkmaz artık. abv...
kurgu tiyatro olduğu o kadar belli ki insan gülmeden edemiyor..
her işleri şov olduğu gibi buda şovun bir parçası.
gerdeği de kaydetseydiniz bari !!!
Mümin şov.
Allah kabul etsin. TEK KiŞi iLE CEMAAT OLMAZ BiZDE SAFLARA KATILALIM.
bunların yaptığı seks ile bizim yaptığımız aynı seks mi çok merak ediyorum.
az kaldı gerdek de canlı yayın acacaklar. Millet hepten sapıttı amq.
aramızda hala buna kurgu diyen embesiller olduğu sürece daha çoooook göreceğimiz görüntülerdir. adamın tipi, kadının gelinlik seçimi falan hep kurgu zaten amk. suriyede ırakta kafa kesenlerde hep kurgu. elinde kuran ile miting yapıp milyarlarca doların çalınması da kurgu. her bi skim kurgu tüm dünya birleşmiş bunlara savaş açmış..
kafaları güzel yapan görüntü. Siyasal ateistlerin kommünizm çağında 20 milyon insan öldürmesi de kurgu. A pardon. Hatlar karışmış. Mel mel baktınız şimdi değil mi.

Edit:
Heee evet, başkaları 40 milyon öldürecekse siz de altta kalmayın, 100 milyon kafa kesin.

Burdaki “siz" kavramı ateistlerin tümünü kastetmiyor. Ateizmin arkasına sığınan siyasal ateistleri kastediyor.
--spoiler--

Siyasal ateistlerin kommünizm çağında 20 milyon insan öldürmesi de kurgu

--spoiler--

heee onlar 20 milyon öldürdü siz de altta kalmayın 40 milyon kafa daha kesin. siz derken müslümanlığı, islamiyeti kast etmiyorum islamiyetin ardına sığınıp her haltı yiyen din tüccarları yani.
Şaşırmıyorum. Yeni müslümanların dini paradır. Bu yeni bir inanış biçimidir. Paraya inanırlar, ibadetlerini şovla yaparlar… yazık kafanıza.
3 seneye kalmaz Twitter amatör videolarda yerlerini alırlar.
iştirak edebiliyor muyuz?

Lan yok, namaza iştirak edebiliyor muyuz?
etkileşime girmek, bol beğeni ve takip almak isteyen gelin ve damattır.
O neymiş ya yeni adetler bulmuşlar.
(bkz: sikildim dövmesi)nden farkı olmayan eylemdir.
işte bu yüzden kültürel muhafazakarlık. karı-kocanın yatak odası kimseyi ilgilendirmez. mahrem diye bir şey var ama islamcılar en çok ahlakçılık yapıp da bu mahremiyete dikkat etmeyen kimseler olarak tarihe geçiyorlar.
Gerdek videosu bekleten eylemlerden biri daha. Manyak mısınız acaba?
Oyuncak ettiler artık dini resmen. Ahmak insan namaz Allah ile kul arasındadır. Sen show yap diye inmedi dünyaya.
O değilde kızın makyajı bile bozulmadan nasil abdest almış?
Bunun bu şekilde kameraya alınması kesinlikle gereksiz olmuş. Keşke biraz daha dikkatli olsalardı ama mutluluk, telaş ve heyecandan olsa gerek insanlar bazen hataya dusebiliyor empati yapmak lazım.
Kaldı ki burda hergun cinselliği, eş cinselligi savunan yazarlar sırf işin içinde namaz var diye aslan kesilmeleri gayet normal.
Gençleri de Allah mesut etsin ne diyelim.
Şimdiki gençler adeta sosyal medya için yaşıyorlar. Tiksinti verici bir çok şeyle karşılıyorum platformlarda. "Yok artık bu da olmaz ki!" dediğim ne varsa gördüm. Bir kendinize gelin!
Yahu ben agnostiğim ama , allahım sen günah yazma, tutamadım kendimi.

"Bekarlığa göğüs gerek işte benim zeki müren, dualarla çakıyorum."
ne dua ettiler acaba lan.
"allaam birazdan hardcore, blowjob, dogestyle ne verdiysen yükleneceğim affet"