bugün

Ben kemeraltındayım.
yurtdışına.
Vakti zamanında hip hop tarzı mi desem saçma sapan pantolonlar adlandiramadığım boynuz gibi gözüken saç tipleri daha bissuru şey de bizim gençliğimizde vardı. Acaba bize hangi gözle bakıyorlardı merak ettim şimdi.
Kuşkusuz kaymakamlık sınavı varmış, oraya gidiyor olabilirler.
Muhtemelen bugün kadıköy ve taksime.
gençlik bu kaybolmuş benliğinde iki kuruş para kazanacağım derdine harap olurken, bu sistem içinde kaybolmuşluğun yanında verdiği teselli sigaralarına gelen zamlar sonucu kendisini okçuluk vakfında ücretsiz ok atarken buluyor. işin ciddi tarafı, gençlik su aksa bu saatten sonra bir yere gidemez gibi duruyor. tükendik.
Eve gidiyorum şuan bir sorun mu vardı?
Bir Küba olsa fena olmazdı.
Gençlik su an ki büyüklerin yolundan gittiği için bu halde Zaten.
karısı vefat eden acılı bir amcanın o anki sinirinden dolayı "cehenneme gidiyor. bana ne?" diye yanıtladığı soru.
bu sorunun latincesi, "qou vadis"=nereye? dir.

quo vadis, aynı zamanda 1951 de çevrilen, başrollerde robert taylor ve daborah kerr'in oynadığı filmin adıdır.
tombik oğlan gençlere iyi örnek oldu valla bence ondan sonra gençlikte biraz toparlanma olacaktır.
https://www.instagram.com/p/BU7LVH8B-FH/#_=_ hayır yani bu ne?
henüz bir yere gidemiyor.
hiç kimsenin bir yere gittiği yoktur'dur. bakınız ben şuan ofiste autocad ile savaşıyorum!
yenikapi ya felan gidiyorlardi ayran olmus ince biyiklariyla.
benle gelsin.
az önce gördüm cihangire gidiyorlardı.
"zaman bendedir ve mekân bana emanettir! " şuurunda bir gençlik.
Zifiri karanlıkta ak sütün içindeki ak kılı fark edecek kadar gözü keskin bir gençlik.
fe eyne tezhebun?
geçen kulak misafiri oldum .kızın biri türkiyede yaşamak istemiyomuş. gerekçesi de insana en az değer verilen ülke burasıymış. bak sen . kız kafada bitirmiş olayı inanmayarak söylediğini sesinin tedirginliğinden anladım. o da diyo acaba . gitmicekte. öyle bi imkanı olsada gidemez. neden çünkü ezberlediği bi yalanı tekrarlıyo. kendi sözleri değil bu medyadan duyduğunun aynısı. nerden mi biliyorum çünkü o sözleri ben de duydum tv den. başta şunu düşünmüştüm "gitsinde siksinler bu kızı dünya kaç bucakmış anlasın " ama yazıyı yazarken bunu yazmanın bi manası olmadığı aklıma geldi. şimdilerde gençlerle konuşuyoruzda hepsi daha toy, kulaktan dolma ayağı yere basmayan cümleler savurmayı seviyolar. çok boş bi nesilmi geliyo ne. ama her nesil böyle düşünmüyomu zaten bizde onlardan biriyiz belki.
eğer gençlik kendi yolunu çizemeyecek konumda ise nereye gittiğinin bir önemi yok. yada onu nereye götürdüğünün.
Siz gençlerin büyükleri siz onlara nasıl bir yol bıraktıysanız emin olun o doğrultuda gidiyor.
bok çukuruna.
giden yalnız gençlik mi? (bkz: fe eyne tezhebun)