bugün

Yaşça büyük sözlük yazarlarından beklenendir,
Sözlüğe sahip çıkalım.

görsel
yıllardır limam sektöründe olan biri icin ya birinci kaptan olun ya da gemi broker olun. aklıma ediyim yonlendiren olmadı ki birader.
esnaf bir babanın çocuğu olarak kesinlikle kendi işinizi kurun derim. bu devirde başkasının altında çalışacağınıza kendi özgün fikirlerinizi oluşturun. düşünün neler yapabilirim diye. ilk önce kendi ilgi alanlarınızdan başlayın. mesela neye yeteneğiniz var ve bir ömür boyu bu mesleği yapabilir miyim diye kendinize sorun. açıkçası ben bir genç girişimciyim. kendi işimi imkanlarım dahilinde kurdum. bundan 10-15 sene önce ailem yardımcı oldu maddi anlamda ama baktım ki şimdi gençlere bankalar da destek olmaya başladı. hiç kimseye ihtiyacınız yok fikriniz olsun yeter. özellikle son zamanlarda halkbank'ın bir projesine denk geldim. zaten kadın girişimcilere ve genç girişimcilere olan desteğini biliyorum. çevremdeki her girişimciye de halkbank'ı öneriyorum. finansman anlamda destek sağlıyor. ilk başvuracağınız adres orası olsun. ayrıca son zamanlarda halkbank harekete genç diye bir seri başlattı. sosyal medya hesapları üzerinden yayınladığı her girişimcilik hikayesi videosunu izleyip notlar aldım kendime. şimdilerde de ikinci sezonu yayınlanacakmış. benden gençlere en büyük tavsiye kendi işlerini kurmaları ve bol bol girişimcilik videoları izlemeleri olur *

https://twitter.com/Halkb...tatus/1709493916784050516
güncel Önemli Başlıklar