bugün

fiyat performansı artık o kadar da iyi değildir.

zira neredeyse fiyatı 1 yıldır düşmedi, 700 liraya türkcell t50 var gayet iyi bir alternefi olarak...
android ile mi alakalı bilmiyorum ama telefonu usb'den çıkardığınızda hala "preparing telefon belleği" yazmaktadır. ufak ama akılda kalıcı bir eksik.
fiyat/performans açısından en iyi telefon. fiyatı 700 tl civarı olan bu telefonun özellikleri 1.450 tl'lik ıphone 4s ile birebir aynı hatta daha fazla özelliklere sahip.
özelliklerine göre fiyatı oldukça az olan, android işletim sistemli bir telefon.

(bkz: general mobile discovery ile sözlüğe giren fakir)
Bir zengin deyimiyle "fakirin zengin telefonu" olarak nitelendirilir.
bu telefonu kullananlar bi türlü bitmediler.

anladık fiyatına göre iyi özellikleri var.

ama yeter artık aq bıkmadınız her gün entry girmekten.

yeter artık notu: dünyanın en iyi telefonu konu kilit.
türkcell t 50'nin f/p konusunda gerisinde kalan telefondur...
kullanmakta olduğum telefon.
eğer takıntılı birisi değilseniz, ufak şeyler dışında harika bir telefon.
= yazıp mesaj olarak yollayın bu telefon sahiplerine ve iyi uçuşlar.
yine aptal saptal iftiralara maruz kalan telefon.
yani şimdi ergen gibi bu telefonun fanboyluğunu yapmak istemiyorum ama bu kadar iftiraya da "ebesinin amı!" diye haykırmaktan geri duramıyorum.

kendim eylül'den beri kullanıyorum, gözlemlediğim tek hatası uzun bir yazı yazınca bazen harflerin karışması.
kendim haricinde 4-5 arkadaşıma daha aldırdım, onların da şikayetçi oldukları husus bu.
yok 3g çalışmıyor, yok wi fi bağlanmıyor, yok kamera. geçiniz efendim bunları.
bari şu mübarek ramazan ayında işkembeden sallamayın amk.
allah'tan korkun.
sponsor olduğu yazarlar vardır. öve öve bitiremediler.
Face instagram gibi uygulamaları açınca kafayı yiyor bu telefon kendi kendine işlem yapıyor. Ucuz etin yahnisidir.
Türk mali olarak lanse edilen çin mali telefondur. Bunun yerine aynı fiyata moto g tavsiye edilir.
mükemmel bir güncelleme ile bizlerle buluşan telefon.

görsel

olmazsa olmazdı bu güncelleme. harikasınız lan!
Türkiye'de patlama yapmış telefon. Herkesin elinde var aq. Fakir olduğumuzun başka bir kanıtı.
Şarj soketinde problem olduğunu duyduğum telefon.
her allahın günü sol frameyi işgal eden telefon.
nedir bunun özelliği desem? s5 mi 5s mi? he bir de halk arasında fakirin zengin telefonu olarak geçiyormuş.
öve öve bitiremediniz ne telefonmuş arkadaş?
neyse ses sistemi fena olmayan telefonmuş.
1 senedir kullandığım çok sevdiğim fakir telefonu olmakla suçlanan güzel telefonumdur. root olsun rom olsun her yerini kurcaladım ama hala canavar şarj konusunda kötü diyenleri anlayamadım. kardeşime g2 aldım o batarya ile 1 gün yetiyor. benim alette aynı. bence sıkıntı yok. hala alınabilir ama ciddi rakipleri var f/p olayında.
General Mobile Şirketinin piyasada adını duyurmak için rakiplerine kıyasla aynı özellikleri çok daha düşük fiyata satışa sunduğu ürünü. Aynı özelliklere sahip rakiplerinden daha ucuza satılması için kaliteden ödün vermeleri şaşılacak bir durum değil.
Telefonu alırken fiyat ve performans açısından oldukça tatminkar değerlere sahip olması cihazın güzelliğidir. (estetilmiş tanım)

Gelin görün ki şarj soketi problemini hemen hemen bu cihazı alan herkesin yaşadığını duymaya başladığımda "dikkatli kullanırız bir şey olmaz" dememe rağmen 8. ayında şarj soketi nalları dikti. Böylesine kronik olduğu bas bas bağıran bir sorunun çözümü için servisin para istiyor olması ancak Türkiye'de böyle bir şey olabirlir düşüncesini akıllara getiriyor. Üstelik üç kuruşluk soket değişimi için 50-60 tl civarı paralar istendiğini duydum. Hem de bir kez yaptırmayla kalmayıp üç kez aynı arızayı tamir ettirenler de var. yok fiyatı düşükmüş, yok bilmem neymiş de naralarıyla 700 liralık bir cihaza ucuz muamelesi yapan zengin görünümlü üç kuruşluk bebeler yüzünden yurt dışında bedavaya giden telefonlarla bizi beceren bu vurguncu şirlketlerin ekmeğine yağ sürülüyor. "ses çıkarma, ucuz" dediğiniz telefonu üç kez yaptırdığımda zaten senin elinde kasıla kasıla gezdiğini alabiliyorrum ben angut. Allah belanızı versin. Ağır oldu la bu!

Gözü doymaz hizmet anlayışı...

Önemli Edit: Soket sorunu ücretsiz bir şekilde çözüldü. Üstelik önce 60 TL karşılığında anakartın yenilenerek 12 gb'ye yükseltileceği teklifini reddetmeme rağmen aynı işlemi yine ücretsiz yaptıklarını telefon elime ulaşınca fark ettim. Şayet hata yapmadılarsa ilk teklifleri zarftan ibaret.
Parasızlıktan alamadığım telefon, o derece fakirim yani.
Orta direk telefonudur. Lakin telefon 3, 4 uygulama açık iken birden fazla ısınmakta olup sahibine patlayacakmış korkusu yaşatmaktadır. Ama her şeye rağmen kullanmaya değer bir telefondur. Seviyorum seni keratam.
Benim telefonum o. Soket sorunu çözümü basit. Bir tane orjinal samsung şarj aleti kullanarak telpaya 50 tl vermek yerine evde samsung telefon varsa bedavaya halledebilirsiniz. Fiyatına göre çok yeterli bir telefon. Aç gözlü muzaffer gölcü discovery elite'i çıkararak hüsrana uğradı şimdi 4. telefonu çıkıyor.
Kızılay dağıttı sanırım şantiyede her işçinin elinde bunlardan mevcut.
(bkz: söylesenize kaç para ulan flüt)
amcamın öve öve bitiremediği telefon.

(bkz: sat diskavri al)