bugün

seks emekçisi ile evlenmek ile aynıdır.
"geçmişin senin olsun geleceğin benim" diyen erkeğin yapabileceği hede.
müslümanlar için sevaptır. onu öyle bir hayattan kurtarmış olursunuz. ayrıca işinde yeniyse sizin için de süper olur.
edit:haklısınız biraz abazan kaçtı son dediğim. ama sizin iyiliğiniz için söylüyorum. valla.
sevaptır.*
hayatının hatasıdır.

kadın eve iş getirmez, koca da g.t gibi kalır.
tercihtir.
(bkz: sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta orospu) hedefine giden türk erkeği,birini gerçekleştirmiştir.**
gerzekliktir. böyle bir rezilliğe "eş" demek, hatta bir de ona aşık olacak kadar salak olmak ve aşk kavramının içine iyiden iyiye sıçmak hepsinden önce ayıptır.

eş seçimi önemli husustur canlar. genelevde çalışmaları da gerekmiyor, sokakçısı, minibüsçüsü, evcisi, sanalcısı, sözlükçüsü de var bunların.
olmaz olmaz deme...
kuzenim bi ara kafayı takmıştı birine evlenecem diye,ergendik o zaman,inceden sevindiğimizi hatırlıyoum diğer kuzenle.
orda seks kölesi yapılan kadın bir şekilde azat olmuş ve hayatını değiştirmiştir. evet o kadının bedeni orospudur belki ama hala ruhunu temiz tutabilmiştir. hani bekaret başlığına yazıyorsunuz ya ne önemi var zarın, kızlar cinselliğini yaşamalı bıdı bıdı diye. ha işte benim gözümde öyle zevk için orda burda onla bunla yatan tek farkı bu işi para için yapmayan orospulardan daha muhteremdir genelevdeki orospu. en azından belki haklı bir sebebi olabilir orda olmasının. en azından yaptığı işten, onun bunun altına yatmaktan tiksiniyor ordaki kadın. sizin savunduğunuz o kızlar gibi zevkine yapmıyor o işi. kıyasa gelince de o bekaretini kaybeden kızlar çağdaş evlenilecek kızlar oluyor genelevdeki bir kadın kurtarılıp da nikahlanınca ıyy orospu, kocasında durmaz bu, adam da ne geyikmiş yahu oluyor. hadi gidin bi genelev orospusuyla evlenin demiyorum ama söylemleriniz arasında da tutarlılık olsun. iki yüzlülük yapmayın. bir de peşinen söyleyim öyle her evlilik öncesi cinsellik yaşamış kız genelev orospusundan farksızdır gibi bir söylemim yok. sözüm belli kısmına ithafen.
(bkz: deli cesareti)
inek iskembesi gerektirmeyen durumdur, nitekim sevaptir. bunun haricinde sevip, seviliyorsa, zina yapmayi birakmissa, kimse durduramaz. ne fark var ki ? 20 tane sevgisilinin tadina bakmis kizdan ? bir ile yüzün arasindaki fark nedir ? hadi onuda gecelim yahu devrimizde o biri dahi yapmayan arkadan hal ediyor isini. hadi bakalim namuslu midesi dar dostlarim, sizin gibi bu zamana kadar hic birsey yapmamis helal süt emmis birini bulunda evlenin.
eğer çocukları olursa * olur.
sevap işlemektir.
nikahıni genelev pzvnkinin kıyacağı merasim..
-kalkmiş çüklerin bana verdiği yetkiye dayanarak sizi karıkoca ilan ediyorum..
yıllar sonra ayrılmanın eşiğine gelindiğinde;
-seni bataklıktan çıkarmıştım, yine oraya döneceksin, denilesidir.
kurana inanıp inanmamaya okuduktan sonra karar verenlerin, islama göre sevap olmadığını bildikleri eylemdir.

Nur Suresi 3. ayet:

"zina eden erkek ancak, zina eden veya allah'a ortak koşan bir kadınla evlenir. zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya allah'a ortak koşan bir erkek evlenir. bu, müminlere haram kılınmıştır."
'mercedes' yerine 'Murat 131' e binmek...
sağlıklı olsunda erkek kadın olması önemli değil.

edit: yok. o cocuk için miydi?
eğer erkek, sevdiği için evleniyorsa, diyecek bir şey bulunamayan erkektir. düşünemiyorum bile. cesaret isteyen bir olay.
orospu çocuğu'nun babası olmaktır.
ibrahim tatlıses
(bkz: sevmek)
orospunun tövbesi yatağın köşesine kadar şeklinde bir atasözümüz olduğunu unutmaması gereken insanın yapacağı eylemdir.
namusluyum diye gezinen, haftada bir diktirenlerle evlenmekten iyidir.
güncel Önemli Başlıklar