bugün

"hayırlı ramazanlar!" şeklinde bir yazı sonucu ışığı yanmamış olan kutucuk. kınıyorum.
her gün renkli duran, bir yazı okurken "aha özel mesaj geldi" heyecanı yaşatan ama baktığınızda mesaj olmadığını anlamanızın verdiği buruklukla sizi başbaşa bırakan zalim buton.
link içmek isteyenler sebebiyle tekrar yanmış buton.

böyle okudukça, içimiz açılıyor. devam, devam. *
bugün herhangi bir gelişmeye ev sahipliği yapmayan hede. zafer bayramımızın neden kutlanmadığı merak konusu.
sözlüğün durumu ile ilgili açıklamaların yapıldığı ekşın. belki yanar da bugün yaşanan kesintinin nedeni açıklanır diye bekledim ama yok öyle bir şey.
bugünkü saldırı için yanar diye beklediğimiz eklenti. neden yanmadı acaba? lan! zall'a bir şey mi oldu yoksa *
site admininin chat yapar gibi duyuru benzeri monolog yazılar yazdığı sözlük bölümü. (bkz: başlıklar bi süre gözükmedi düzeldi şimdi) ve bilumum son yapılan duyurular örnektir.

sözlük : galeride sanki bir sorun var gibi

--spoiler--
uludağ sözlük galeri'de sorun yok. gün içerisinde ttnet, dns bilgilerinizi güncelleyince resimlerin tamamını görmeye başlayacaksınız.
--spoiler--

bir sorunun cevabı olması muhtemel cümlelere artık sıkça rastlamaktayız.
(bkz: uludağ sözlük twitter/#16871423)

zall ın şimdi gelişmeleri yaktığı iyi olmuştur.
önemli gün ve haftaların artık atlandığı bölüm.
uludağ sözlük moderasyonunun önemli haberleri yazarlara ulaştırmak için kullandıkları butondur.
biraz önce yapılan duyuruyla bir an "zall ile salça evleniyor mu yoksa?" diye heyecanlandığım fasilite.

O nasıl bir giriş cümlesidir; "arkadaşlar,

sözlüğümüzün kurucusu zall ile moderatörümüz salca, 26 nisan cuma günü 13:00-14:30 saatleri arasında..."
az evvel okuduğumda "aha nikah var galiba" dedim.
başlangıcını kopyalayayım, okuyan allah için hak versin.

--alıntı--
Sözlüğümüzün kurucusu zall ile moderatörümüz salca, 26 Nisan cuma günü 13:00-14:30......
--alıntı--
19 uncu şampiyonluğun kutlu olsun galatasaray.

şekilde yazılması gerekir. neden yazmıyorsunuz efenim . bu kadar riyakar olmayın mod tayfası.
paranın geldiği yöne göre yanan, zall ın ve tayfasının ve reklam verenlerin isteğine göre şekil alan aparat. gezi eylemcileri için bile yandı ama (bkz: srebrenitsa katliamı) için yanmadı. zall o aparat var ya.. anladın sen.
bazen gereksiz bildiriler sunan sistem.

az evvel july4th adlı moderatör tarafından cumhuriyet bayramı kutlama mesajı gönderilerek bir kere daha gereksizliğini kanıtlanmıştır. siz kendi kendinize kutlayın olm.
bugün ışıl ışıl yanmaktadır zall sağolsun.

komşular koşun anketörlüğe başlamış bizimki.*
http://sansurudurdur.com/ etkinliğiyle yeniden ışık yakmış sistem.
zall gene yakmıştır yakacağını. son gelişmeler girisi:

zall
arkadaşlar

bıdı bıdı bıdı, bıdı. bıdı bıdı, falan felan, bıdı.
uludağ sözlük mobil görsel ekleme hakkında bilgi vermek için yakılan ışık.

zall'ın, konu hakkında bilgi veren entryi değil de, "artık mümkün olan şey" yazan kendi entrysini bakınız olarak vermesi de acayip hani. mümkün de nasıl mümkün. niye işe yaramayan kendi entryin üzerinden götürüyorsun milleti başlığa. egoist.
sürekli yandığı için elektrik mesarifini arttırıyor olabilir. lüzumsuzsa söndür!!
spam mailin sözlükte can bulmuş hali.
neymi$ efendim sosyotrend ba$lamı$mı$mı$ ee bizene?
haber bulteni gibi lan.
Birazdan yanacak olan buton. Malum bugün cumartesi ve saat 10 oldu. *
(#14774123) sözlüğün en zevkli editini yasaklayan yeni gelişmedir.
içim bir buruk oldu arkadaş. ben oraya zorunlu edit yazmayı seviyordum. lanet olsun