bildiğimiz krodur bu.

cahilliğini alenen beyan eden konuşma biçiminin yanı sıra dış görünüşü de iç açıcı değildir zaten.

köyüne geri gönderilmelidir.
Dünya yakışıklısı olsun hiç farketmez anında koşar uzaklasirim. Kosarim ardıma bakmam bile!
izmirlidir.

Bana napıyorsun diyen bi erkek istemem açıkcası, napıyon desin. Napıyorsun, gidiyorum.. Bunlar ne ak gey misiniz.

Hele bi de bunların "napıyon şindi, şu anda napıyon" diyenleri var ki yenir ehe.
Pelinsularımızın istediği gibi istanbul beyefendisi olmayan erkeklerdir.
insan konuşmayı ailesinden öğreniyor. Öyle öğrenmişse, öyle konuşuyorsa, yeri geldiğinde dikkat ediyor fakat samimiyet kurduğunda özüne dönüyorsa ne yapsın. insan alışkanlıklarından ne yaparsa yapsın vazgeçemiyor bazen değil mi?
Ne gereksiz yargılar yahu.
r ve u harflerini söyleyemeyen insandır.
samimidir.

ben de mesela dışarıda istanbul Türkçesi ile konuşur, arkadaş ortamında geliyom, yapıyom, seviyomlu ifadeleri kullanırım.

inş böyle bir erkekle evlenirim amn amn amn.
gidiyorum diyen erkeğin gey olabildiğini öğrendiğimiz başlık.
sonra neden diksiyon kursları.
geliyodur, gidiyodur.
Geliyore gidiyore diyen kezoyu aldatır iyi de yapar.
kesinlikle ege bölgesine mensup olmakla birlikte yüksek ihtimal izmirlidir.

mesela balikesir insani da "geliveriyom, gidiveriyom" gibi benzer sekilde konusur.
samsunlu olarak biri de benimdir. şive böyle napalım amk. hiç de gocunmam, beğenmeyen dinlemesin.
(bkz: şöyle erkek böyle erkek)
(bkz: şöyle kadın böyle kadın)

isteyen istediği gibi konuşur, beğenmeyen de iletişimi keser. bunun cinsiyetlere ithaf edilmesi pek hoş değil.

ben de rahatsız olurum bu durumdan, hayatımda bir kişi tanıdım sadece böyle konuşmak ona çok yakışıyordu. bi onun demesi beni rahatsız etmiyordu.

konuşan arkadaşlarım var mı? var. bu kıstas olmamalı.
izmir'li misin sorusunu yönelteceğim insandır.
En sevilesi bağrına basılası insanlardır.
Geliyom,gidiyom,uyuyom,seviyom... Sonuçta şirin bir şivemiz var. istanbul türkçesi konuşamıyor olabiliriz ama sizi anlıyoruz.
geldili gittili bir erkektir.
genelde biz gurbetcilerin yaptigidir.

cok sevimli.
istisnasız izmirlidir.
amma abarttınız ya.

türkçe'yi konuşamayan adamı savunan 50 tane kişi çıkmış 30'u da bana mesaj atmış.

doğallıkmış bilmem neymiş, türkçe'yi düzgün konuşmak ne zamandan beri yapmacıklık ve geylik oluyor?

sizin yozlaşmışlığınızı öpeyim.

sevgiler.
izmirlidir.
giriyom deme ihtimali yüksek erkektir.
ulan alayınız yedi göbek kostantiniyye saraylısı sanki.
benimdir.

gayet düzgün bir türkçem var lakin bizim buralarda yerli insanlar böyle konuşuyo amk ben napayım. anası 'durup duru' 'gari de gari' 'nörün leeen' diyen herif gelmiş millete cahil diyor aq.
izmirlidir.
kesin izmirli.
sivasli olma ihtimali vardir.
Doğaldır kendisine rahat gelen şekil buysa böyle konuşur şahsen gidiyorum demek bana göre büyük bir eziyet.hadi ben kaçtım xd