bugün

sevdigi erkegi bekliyor olabilir.
görsel

edit: ben bundan yakışıklısını buldum kızlar. reddetmeye devam.
belki küçükken aşık olduğu komşu çocuğunu bekliyordur kendi kendine söz vermiştir o hariç hiçbir erkeğin eli onun eline değmeyecektir
sonuna kadar desteklediğim kızdır. hatta erkeklerde böyle yapmalıdır olsun diye ilişki mi olurmuş demekki hissetmiyor başlamıyor. sonra sıkılıp boşuna birbirinizi üzeceksiniz gerek yok.
sevdiği erkektir.
zencidir.
ne istediğini bilmiyordur ya da kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyordur.
eski sevgilisidir. unutamamıştır o nedenle bir erkekle görüşmeyi bırak umut vermek bile istemez. bu yüzden reddeder.
Coşkun abiyi bekliyorsa çok bekler adamda ihtiyarlığın getirdiği performans düşüklüğü var.
geleni geçeni reddertirmeycek erkeği bekliyordur .
Ali Ağaoğlunun dişi versiyonu olan kişilerdir. Ayrıca;
-uzun boylu
-sarışın
-fit
-doğal olarak yakışıklı özellikleri beklemektedir ancak kendisinde bu özellikler genellikle bulunmamaktadır.
muhtemelen sevgiye inanan hatta şöyle düşünen hanımkızımızdır;
sevgi,bir kişinin,kendisini bekleyen bir kişinin,kendisini beklediğini bilmesidir.
büyük ihtimalle unutamadığı eski sevgilisidir. bence beklememelidir. giden geri gelmez, gelsede hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.
geleni geçeni kabul eden kızdan daha makbul olanıdır.

birçok hanım kızımız* uzun bir ilişki sonrasında dışa dönük olmaktadır. belli ki eski sevgilisini unutmaktır amacı. ama hiç sanmıyorum unuttuklarını. bunu niye yazdıysam artık, gereksiz bir bilgi gibi oldu!
hiç gelmeyecek olan erkektir. kızımız boşuna beklemektedir, yaş ilerleyince gelenlerden herhangi birini kabul etmek durumunda kalacaktır.
Dul bir adamla evlenirler.
görsel
sen 10 liralık bir adamsan gidip 10 liralık bir hatuna yazacaksın. 10 liralık adam gidiyor 12 liralık hatuna yazıyor, reddediliyor. e 8 liralık adam da 10 liralık hatuna yazıyor o da yalnız. o baştaki 12 liralık kız 14 liralık erkek bekliyor o da yalnız. sonuç= herkes yalnız. ülkemdeki yalnızlığın formülüdür beyler.