bugün

sabahın köründe bara gitmeyi saçma bulduğum ve o saatte o sıcakta evden çıkmak istemediğim için saat 11de katılacağım zirve. ki büyük ihtimal ben geldiğimde kimse olmayacak.
neyse artık.
arkadaşımın düzenlemiş olduğu ilk zirvesinde onu yanlız bırakmak olmaz tabi, gerçi bu benimde katılacağım ilk zirve olacak ne kadar keyifli geçeceğini yaşayıp öğrenmek lazım. bende geliyorum.
görünüşe göre totalde 4 kişinin katılacağı zirve.
Daha önceki zirvelerden hiç görmediğim kişilerin olduğu bir zirve oldu böyle olunca da mekana gittiğimizde garsona burada zirve vardı biliyor musunuz diye sorma gereği duyduk. Herkesin birbirini dinlediği güzel bir zirve oldu. Yapan arkadaşa medeni cesareti ve bu güzel zirve için teşekkür ederiz ben ve kordanadam hariç diğer yazarların ilk zirvesi olduğu için ilk tanışma faslında kendi ismim yerime sözlük nicki ile kendimi tanıtınca biraz garipsendim ne yapalım biz abilerimiz ve ablalarımızdan öyle gördük hatta bazı zirvelerde nicklerin yazıldığı yaka kartlarımız olmuştu.

Zirvede Artı +1'lerden biri sigaraya bırakmaya çalışıyordu sigara içirtmemek için çaba sarf ettim fakat artık kötü gözlerle bakmaya başlayınca pes ettim el koyduğum paketlerden sigara almasına izin verdim gerçi iddia'ya girdik onunla eğer 3 gün sigara içmezse yancılar ile birlikte köfte ısmarlayacağım diğer +1 ne ara yancı oldu neyse içerse o bana gerçi bu iddia sigara bırakmasına yardımcı oulcaksa seve seve ısmarlarız ama olmazsa o zaman kötü. Tabii burada (bkz: banadepresifdiyorlar) yazarımız umarım adaletli olur. Her neyse her şeyi ile güzel bir zirveydi tüm yazarlarımıza bu güzel sohbet ortamı için teşekkürü borç bilirim.
katılmayı unuttuğum zirve. geç de olsa gelecektim.
kusura bakmayın la bi dahakine artık valla bakın.
çerezler bayatta olsa muhabbetin gevrek olduğu zirve.
benim için mekana girişimizde masada oturan arkadaşlardan birisini çilekli turta ya benzeterek yanlışlıkla dürtmenin vermiş olduğu mahçubiyetle başlamış olan zirvedir. daha sonra farkettik tabi tanıdık kimsenin olmadığını ve aslında o masada oturanların da zirve için orada bulunan yazarlar olduğunu.
organizatör theramsey in zirve için tercih ettiği mekan beklentilerimin hayli üzerinde güzellikte bir yerdi.
birbirinden güzel ve değerli yeni yazarlarla tanıştık, muhabbet ettik ve eğlendik. ve tabi ki çoğunun ismini ve nickini unuttum yine. ama olsun, bir dahaki zirvede yaka kartı olayını yeniden yürürlüğe koyarız ki, zannettiğim kadar da boş bir uygulama değilmiş meğersem o.
son tahlilde, gelenekselleşmesini yürekten arzuladığım katılan yazarlara ve organizatör arkadaşa teşekkürü borç bildiğim bir zirve olmuştur.