bugün

Bi bidon su getir. Dibime dökersin..
Uyku düzenimi bozma. Bana güvenki sana guvenebileyim. Kolay kolay sevemem bunun bilincinde ol.
sende gitme.
ey gelecekteki ne zaman geleceksin onu bir söyle?
seni rüyalarda sevmek için uyuyacağım.
Gel de beraber yurtdışı tatiline gidelim.
işsizlikte son nokta dedirten olay.
seni sona saklıyorum.. uzun saçlarını koklamak, incecik beline dolanmak, göğüslerinde uyumak sana dair istediğim tek şey.. şu an beni tanımıyorsun ama ben seni biliyorum. takip etmesem de twitter'ını da okuyorum. ona göre adam akıllı şeyler yaz.*
Yağmur dinmeden gel beraber islanalim...
Sen istiyor masaj atıyor 50papel ben yapıyor masaj.
Biriyle konuşuyorsan telefonun kırılsın da konuşama emi. Gelince görüşüceğiz bunları. *
gel de iki bira icelim. nerede kaldin?
(bkz: işte bunlar hep seks)
gözlerinin ne kadar güzel olduğunu düşünerek uyumak ne de güzel olurdu..
Yağmuru hissedeceksin öyle mal gibi islanmak yok.
isyanlar isyanlar. beklemeseniz gelecek oğlum beklemeyin.
13 temmuzdan önce gelsen çok hoş olur aslında.
Seni severim öyle böyle değil severim sararım koklarım öperim belki çok param olmaz ama hepsini sana veririm yoruldugun zaman sana yardim ederim yemekleri yapar ve sofrayi toplarim allah nasip ederse cocuklari alir evden uzaklasirim sen kafani dinle diye geri doner senin annemin istedigi gibi sessiz davranirim yemege gotururum seni ara sira surprizler yaparim belki cok buyuk olmaz ama büyükmüş gibi davranirim surekli yeni cikan filmlere gider ardindan alisveris yapariz fazlasını bilmem ama ilk günkü gibi aşık olurum sana her gün yeniden.
(bkz: Welcome)

kapıya kocaman tabela yaptırdım amk.
nerdesin tipini siktiğim bekle bekle nereye kadar.
Kafamda ki soru işaretleri bitince gel.
Şarkını seç gel benimle, beraber bagıralim!
Kesin sanada asik olucam...
Bari sen degerimi bil.
Sen başkasından gelmişsin ben kendimden geçmişim hiç gelme ben benden geçenlerle mutluyum en azından onlar gitti sen ne gelmeyi bilirsin ne de gitmeyi.
sen caldir kapat, ben ararim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar