bugün

"gelmesen önemli değil, gelsen önemli olurdu. (bkz: özdemir asaf)
yıllarca seni bekledim
inan bana seni uzmeyecek
bir dediği ni iki etmeyeceğim.
Bu aralar uğrama hayatıma,ben ben değilim bu aralar.
bir mesaj kadar yakindir.
beni böyle sev seveceksen..
*
iranlinin teki zaman makinesi bulmus bebegim, bekle geliyorum.
seni şimdiden çok ozledim bu kadar kısa ve net.
çok beklettin be canım
artık sabrim kalmadı
gel artık bul beni.
çok sev.
Elmalı turta yapmayı öğren, senin köpeğin olurum
giderayak yapılacak çok işim var giderayak.şimdi değil, sonra.
beni bu kadar bekletmeye ne hakkın var. Nerdesin ?
Sevgili sevgilim,
Kesinlikle sana trip atmayacağıma, karışmayacağıma söz veriyorum. Tek şartım var beni kendine aşık et.
selam janım, seni düşünerek osbir çektiğim için kusura bakma. ben gördüklerimden değil daha göremediklerimden fantezi kuruyorum ne biçim insanım lan ben. allah ıslah etsin.
karma police'i dinliyorum şimdi, sende seviyorsundur eminim. böyle yeni bir grup yada şarkı keşfedince yanımda olmanı istiyorum o heyecanı birlikte yaşayalım istiyorum. ama olsun ya, senle de çok güzel şarkılar dinleyeceğiz. şu an ne yapıyorsun hiçbir fikrim yok, belki uyuyorsun, belki dışarıdasın, belkide yatağında yatmış şu anki sevgilini düşünüyorsun. belki düşünmüyorsundur, belki sevgilin bile yoktur lan. neyse iyi düşünelim iyi olsun.

hava güzel olunca hep yanımda ol istiyorum, birlikte dolaşalım, gezelim, yorulalım, sonra bir yerlerde bir şeyler içelim istiyorum. sana küçük hediyeler almak istiyorum, seninde bununla mutlu olmanı istiyorum. özel olmanı istiyorum, beni sev istiyorum, sen son ol istiyorum. ruhunu yanımda hissediyorum bazen, kulaklığımı takıp yürüdüğümde yanımdaymışsın gibi hissediyorum. neyse uzatmayayım, zaten uzatmayı da sevmem, öğreneceksin sende. fazla bekletme, görüşürüz...
Isin benimle gercekten cok zor...

Zira sirf ami var diye bi insana yalakalanmiyorum ve bu bana yavsayan hatunlarin sansini cok azaltiyor...
"Evet, çok yetenekli olmayabilirim belki. Ama seni sevmek konusunda benden daha iyisini bulamayacaksın."
Sen bu satırları okurken ben tam yanında olacağım. Bu yazıyı gördüğün anda ki tebessümünü görmeyi uzun zamandır bekliyordum. Gel seni de yazar yapalım. Yeni umutlara yelken açalım.
Hayallerının erkegı degılım belkıde, belkıde sana asık olanlardan bırıyım yalnızca ama su an ıcın ınanılmaz mutluyum cunku sana sarılan benım.
tekrar barışacağımızı biliyordum. hoş geldin meleğim.
lütfen kuru fasulye yapmayı öğren. çok seviyorum ben.
kararından vazgeç ve kararımdan beni vazgeçir. seninle olmak istemiyorum.
mümkünse gelme fuckbuddy lerimle gayet mutluyum.
sevgili gelecekteki sevgili,*
biliyor musun aslında sen hiç olmayacaksın. benim salaklığımmış bu düşünce, ama ben seni istemiyorum be sevgili. o hayatımdayken ve ben onunla arkadaş kalabilme gibi bir iğrençliği bile yapmışken ona yakın olabilmek için, bence sen gelmemelisin. bencilim biliyorum. sana önyargıyla yaklaştığımı da biliyorum. ondan daha mutlu edebilirdin belki beni, ama onunla kurduğum hayalleri seninle yaşamak beni çok üzer. ona ait çünkü. benim olduğum gibi. o belki bunu istemese de ben ömrüm boyunca senden bir öncekininim sevgili.
bula bula beni mi buldun köftehor seni..
güncel Önemli Başlıklar