bugün

Güzel bir dizi varken çay eşliğinde kabak çekirdeği çıtlatalım ve sohbet edelim istiyorum. Baya varoş bir Çizgili pijama ve terlik giyerek anın tadını çıkartmak. Ben böyle mutlu oluyorum.
bir gece yarısı bilmediğimiz bir şehirde, amaçsız bir şekilde ağır ağır yürüyerek, güzel bir sohbet eşliğinde günü sabah etmek.
hayal kuracak hevesim kalmadı.
Kamp kurmak
Pijama terlik televizyon
Bebek
Güneşin doğuşunu seyretmek
Beraber spora gitmek
Birkaç tane daha var da gerek yok söylemeye.
önce eş olsun gerisine bakarız...
bol bol doğayı gezmek. sahil boyu el ele yürümek. beraber maça gitmek, tiyatroya gitmek. evde doyasıya vakit geçirmek. beraber ağlayıp beraber gülmek. bol bol sevmek. bazen birbirimizi özlemek. daha çok şey yazılır. mühim olan alnımıza yazılsın bir kısmet.
Sahilde uçurtma uçurmak.
Beraber balkonda üstümüze alacağımız battaniye ile sarılıp şehir manzarasını izleyerek kahve içmek.
Bi akşam vakti insanların olmadığı yüksek Bi tepede gökyüzüne karşı uzanıp sohbet etmek.

Eve tv almamak

Evde kedi beslemek

Eğer kabul ederse evlat edinmek
Zamanda yolculuk.

Olmuyorsa Back to the future izlesek de olur.
eğer olursa;
yaşayacağımız eve ikimizin zevkine uygun mobilyalar almak, bunun için kendimizi iç mimar sanıp saatlerce tartışmak.
güzel ve pastel renkler, yumuşak yastık ve battaniyeler düşünüyorum mesela...
sonra "oğlum ev çok güzel oldu laaann!" diyip evden çıkmadan pineklemek.
canım sıkıldığında "ilgii" diye ağzını yüzünü sıkıp darlamayı da çok istiyorum.

stres topu alsam daha mantıklı.
ilkinde yaptığın ne varsa yapma iyiside kötüsüde...
One piece'i baştan birlikte izlemek, sırasıyla başka animeleri sonra. hala benden boşanmazsa, gayet güzel anlaşırız demektir.
Gezilmedik yer bırakmamak, kamp yapmak.
hayret, kimse yazmamış.

satranç oynamak.
Şapşallıklar, sapıklıklar, entelektüel birtakım aktiviteler, yeni yeni icatlar, çeşitli hedefler koymalar falan filan. Monoton olmayacak her şeye varım. Şey, çoğu şeye diyelim.
Bolca seyahat. illa uzaklar, başka şehirler de değil üstelik her defasında yıllarca birbirimizi aradığımıza emin olacağımız bir anda karar verilmiş seyahatler...
Tabii ki çok geniş bir yelpazeye yayılmakla birlikte, ayak fantezisini de kapsar.
görsel
Ameliyat.
uzun süreli sarılmalar beni benden alır.
Bakabileceğim kadar çocuk yapmak istiyorum.
Bakabileceğim kadar çocuk yapmak istiyorum.
Geceleri gökyüzünde ışık kirliliği olmayan, rengarenk uzay manzarasının görülebildiği bir yerde tatil yapmak. Gece göğü izlerken onunla sohbet etmek, ona evren hakkında bildiklerimi anlatmak.

Diğer insanların moda diye yaptığı şeylere, kapıldığı akımlara, zorlama hallerine, yapmacık hayatlarına uzaktan gülüp geçmek.
(bkz: seks)