bugün

Yemek yapmayi iyi ögren
çocuklarimizi atatürk ilke ve inkilaplarini ögreterek aydin insanlar olarak yetistiricez.
hayatımda yaşadığım zorlukları dinleyen ikinci kadın olur musun? rahmetli anneme anlatırdım hep.
hayatımda yaşadığım zorlukları dinleyen ikinci kadın olur musun? rahmetli anneme anlatırdım hep.
Her sabah seni öperek uyandıracağıma söz veriyorum ama öküz olma bazen de sen erken kalk.
Koy dünyanın dötüne. Nasılsa yaşıyoruz, mutlu olalım.
bana bak ben senin bildigin erkeklerden degilim ona gore.
Benimle üstünlük savaşına girme. Ben zAten seni el üstünde tutarım..
Bembeyaz kloş etek, senin tenine çok yakışacak eminim.
Lav yu.
Hey zalımın kızı sana diyorum ...
What are you doing? ^^
Umarım güzel yemek yapıp, güzel çay demliyosundur.
Her şey seninle güzel
Yolda yürümek bile
Olmayacak düşlerin peşinde koşmak bile
Her şey seninle güzel
Bu toprak bu taş bile
içimdeki bu korku, gözümdeki yaş bile.
(bkz: iç burkan şarkılar)
pi'yi 3 al.
bunu okuyorsan zaten olmuşuz demektir. belki şuan tanıdığım bildiğim birisin belki tanımıyorum hayatıma sonradan gireceksin ama çok şanslı olduğunu bil bence çünkü herkese nasip olmam.
Çok bekledim.
Çayı şimdiden demlemeye başla.
temiz bir geçmiş beklemiyorum senden zira ben de sana temiz bir geçmişle gelmeyeceğim ama benim kadar abartma nolursun.
çok uzun bir süre sonra eşim olacaksın, belki de vegas nikahı kıyarız ertesi gün hatırlamadığımız.
eminim çok güzel bi burnun, güzel saçların, ellerin falan vardır. kesin rönesans tablosu gibi çok güzel bi adamsındır.

böyle değilsen sevin, seni çok sevmişimdir, ruh eşi kadrosundan yani. ama
tabii hayat birleştirmek bi yana

sahiden böyleysen bil ki çocuk yapasım gelmiş, aşk meşk avutmuyor olurum seni umarım.
üzgünüm..
Çay demledim. Cok bekletme..
Seks denilene çok önem verme. Sokup çıkarmaktan, çığlık atmaktan daha güzel şeyler var.

Kitap okumuş olarak gel ve okumaya da devam et evlendiğimizde.

Unutmadan hayvan sevgisi yoksa siktir git gelme.
Seninle sana aşık olduğum için evlenirdim, sakın benimle yaşım geçiyor-evde kalırım falan diye düşünerek bişeyler yapmaya çalışma anlarım. Şayet bu kadar ilerlediysek sana her şeyimi, tüm ilişkilerimi,günahlarımı anlatacağım.Seni ölene kadar mutlu edemem,sen de beni edemezsin bu demek oluyor ki mutsuzluğu da kabul edeceksin benimle.2 ayrı birey olacağız ancak iş,kariyer,çocuk,aile gibi herşey 2.planda olacak, sevenlerin hayallerden başka birşeye ihtiyacı olmadığını, puzzle'ı tamamlamak için birbirimizin mütemmimi olduğumuzu kabul edeceksin.
Kapına geldim. Ve ben , ben olmaktan vazgeçtim. Sen yeter ki "kim o" de. Kim olmamı istiyorsan , o olmaya geldim.
çok geç kalma olur mu? bir de beni çok sev. çünkü ben seni çok sevebilmek için yüreğimdeki insan sevgisinden kıstım. sevgimi sana biriktiriyorum.
güncel Önemli Başlıklar