bugün

Şşş nabiyon? inanıyorum ki gercekten mutlu olcaz. Eger varsan tabi.
Selamlar,
umarım kısıtlarıma özgürüm savunmasını getirmezsin. ben bir insanı kısıtlıyorsam, kendimi de kısıtlarım.
Ama olay özgürlükse Hz.mevlena ne güzel demiş ;uçmak için iki kanat gerekli sen bir kanat olursun zevcen bir kanat.
Neden iki kanat olmuyoruz ? kısıtlamalara sen ne anlam katarsan bir yerden sonra mantığın o olacak.
o yüzden şimdiden ikna etme fıtratımı geliştireyim.
o çoraplar o kafaya fırlatılacak.
dengesizliklerime katlanacaksın artık. sinirlenip kalbini kırabilirim, ama gönül almayı da iyi bilirim.swh
nottan önce bir müdür yardımcısının yanına gidip "geç kağıdı" alsın.

çok geç kaldı zira.
bak ben kimsenin orasına burasına dokunmuyorum sende orana burana dokundurtmadan gel.
kuzenim yazmış.
Benimle aynı anda hayatı yaşamak zorunda değildin. Neden. Teşekkür ederim...
istemirem.
bugün de daha biz olmadan bile bize ihanet etmedim.
Sabah 8 akşam 6 çalışıyorum eminim bu yüzden karşılaşamıyoruz. senelik iZnim ve bayram tatilinde uzun yolculuklar yapıp seni bulmaya çalışacağım. Eminim bir yerlerde beni bekliyorsun az kaldı az iki gözümün çiçeği. Bu arada krep yapmayı öğrendim her geçen yapışımda daha iyi oluyor. Buraya beraber 3-5 yıl sonra bakar güleriz shameless in 12. Sezonunu başın omzumda izlerken.
Ihanet etme sevgilim hicbir sekilde hemde...
bu düğünü nasıl yaptık hiç yapamam diyordum.
gelirken ekmek ve yoğurt almayı unutma.
Yar olmadın var olmadın.
Sadakatin varsa, anlasabileceksek acele et lan. hovarda ve anlayışsızsan hic gelme anlaşamayız.
Umarım sarma sarabiliyorsundur.
Şanslı olduğunu bilmeni isterim.
Dürüst ol.
Kırgın uyumamıza izin verme.
Perdeleri de sen takarsın artık.
benle mi evlendin lan.
Sana karpuzun çekirdeksiz kısmını bile veririm beni üzme.
sadece ama sadece huzur isterim.ve birbirimize zaman bırakarak kendimize göre hayatımız olsun ...evde dertleşiriz merak etme
Nerde kaldın gı.
Bir bardak su verir misin?
Lütfen beni anla ellerimi tut bırakma.