bugün

Çok ayrı kaldık artık çık gel. Elimi tuttuğun sarıldığın anda içimdeki yalnızlık sona erecek biliyoruz. O yüzden beni benimle bu kadar yalnız bırakma.
o kadar biriktim ki duygusal olarak

hani toplumda bir baskı var ya erkekler ağlamaz diye

yalan!

sana kavuşunca çocuk gibi ağlayacağım

o anda anla ki seni çok seviyorum

çünkü ben ağlamamı annemden bile gizledim

çünkü erkekler ağlamaz. güçlü olmak zorundadır ve ben en büyük sırrımı sana göstererek seni sevdiğimi ispatlamış olacağım...
Lütfen bana her konuda yardımcı ol nolur.
ben seni bulana kadar başka hiçbir erkeğin gururunu çiğnemesine izin verme. çünkü sen benim için çok değerlisin, bunu sen kaldırsan da ben kaldıramam.
Seni mutlu edemeyeceğim için özür dilerim.

Doğanın bana verdiği rol gereği, bir bedbahtım.
hergun kavga edelim birbirimizi kirip dokelim ama boynunda uyumaktan beni mahrum etme.
Gelme lütfen bırak da hayatımı yaşayayım. Klostrofobik hissediyorum ilişkiler yüzünden. Az ötede yaşa.
Akşam yemeğinde sakın " kereviz, lahana, brokoli, ciğer" bunları görmeyeyim.
daha evleneceğiz, 3-4 çocuk yapacağız, o çcukları büyüteceğiz, okulu ile uğraşacağız, ergenliğe girecekler tiripleri, tartışmaları ve abidik gubidik hareketlerine katlanacağız. O çocukları büyütene kadar, evlendirene kadar saçımıza aklar düşecek. Kala kala ne kadar süremiz kaldı..? işte o sana bağlı bir durum. Tez zamanda gel ki daha ege kıyısında beyaz renkli, mavi pencereli tatlış mı tatlış evde seninle yaşayacağız. Her geçen gün aleyhimize işliyor kısacası.

Gerçi mevlana hazretleri Kısmet etmiş ise Mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. Kısmet etmez ise Mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür der. Bekliyoruz efenim...
Gelecekteki eşe not : Perdeleri ben takmam
Entryleri okuyunca ben:
görsel
'ne koşturdun be peşinden.' demek isterdim.
-diyemedi-
Sen film seç, ben mısır patlatırım.

Ve Umarım hayal olarak kalmazsın.
Benim gibi hasta birine katlanabilirsen senin için yapamayacağım hiçbir şey yok.
sevgili eşim, sana nasılsın diye sormayacağım. zira benimle evli olduğuna göre sıyırmak üzeresindir. şimdi kim bilir hangi kızla takılıyorsun, yazık. belki o kızlarla ciddi düşündüklerin vardır. ama bana kalacaksın.

bana gelmeden önce yapmanı istediğim şeyler var. öyle her önüne gelen kızla takılma lütfen. bana daha az kirlenmiş bir kalp ile gel. terli terli su içme, kışın sıkı giyin ve dondurma yeme. karşıdan karşıya geçerken dikkatli ol. bana varmadan ölme.

öncelikle hayatı benimle paylaşmayı öğren. yardım etmek nedir bil.insanları sev evvela. kavgacı olma. mor rengi sev mutlaka beni sevdiğin gibi...
çok şanslısın he.
Eger geldiysen 3 kere kapiyi çal ben anlarim senin geldigini.
kafam değil de gönlüm çok yorgun. Artık sarılınca nefes almak istiyorum, elini tutup uzun yürüyüşlere çıkmak, berbat geçen bi günden sonra bi şişe şarapla eve gel istiyorum . Küçük bi öpücük ver mesela , bütün gece salondaki kanepeye uzanıp susalım. Bütün gün görüşemesekte adliye çıkışı arabayı park etmiş beni bekliyorken bulayım seni. Merdivenleri uçarcasına inip sarılayım. Hadi gidiyoruz de bu haftasonu bizim. Ve kapatıp telefonları kaçalım insanlardan. Çocukları çok sev mesela . Sevdiğim adam içimdeyken korunmak istemiyorum anlıyorsun değil mi ? O yüzden çocukları çok seviniz lütfen beyefendi. Kendi hobilerinle uğraşırken seni uzaktan izlemek istiyorum . Böyle derin bi nefes alıp işte bu adam benim demek ... rakı sofrası hazırlamak istiyorum sevdiklerimizle dolu. Mesela bazı haftasonları en sevdiğin kitabı okumak istiyorum sana eve kapanıp. Kavurucu bi yaz sıcağında Adana da mevsimlik işçi gibi seninle pamuk toplamak ya da karlı bir yılbaşı gecesinde brugge da şampanya içmek istiyorum. Çok sıkıldım insanlardan kalabalıklardan ve samimi olmayan duygulardan . Olduğun gibi gel , bütün günahlarınla mükemmellik aramıyorum yeter ki aynı yolun yolcusu aynı türkünün sözüne vurgun olalım . Nefes almak istiyorum artık. Kul değil kül olmalı insan der babam. Yana yana kül ol benimle ! Bana benim gibi biri gerek, elimden gelen bir şey yok, büyük değil vaadlerim ama hiçbir gece küs uyumayacağımıza söz veririm. Ve senden tek beklentim sarıl bana, kemiklerimi kırarcasına . Ağladığımda daha sıkı sarıl bana eğer bana sıkı sıkı sarılırsan cenneti ayaklarına serebilirim. iyi ki sen varsın ! Seni seviyorum .
herkes seni soruyor müdür. çok sıkıldım.
Anlatacak söyleyecek o kadar çok şey var ki bir nota sığdıramıyorum. Sen en iyisi gel yüzyüze konuşalım.
ikinciye hayır demem valla. Erken gel sıkıldım ehehehe.
bak öğrenim kredisi borcum var ona göre. ödemem diyorsan hiç gelme.
bence sen diye biri yok ama ben evi alıyom yine. en olmadı arada yatıya gelirsin. öptüm eş bey.
Gelecekteki eşim birlikte kitap okuyalım istiyorum hatta saatlerce sohbet edelim. Zamanı nasıl geçtiğini anlamayalım bir ömür hep konuşacak şeylerimiz olsun. Birlikte gitmediğimiz birçok yere gidelim. Hayatta yapmadığımız şeyleri birlikte yapalım. Hatta senin çok büyük bir kitaplığın olsun. Ben senin kitaplarını okuyum. Birlikte kitaplar hakkında konuşalım. Senden çok şey öğreniyim sen de benden çok şey öğren. inşAllah bir gün bu yazımı birlikte okuruz.
o güzel gözlerini, doktora götürüyosuuun.
yakınını göremiyosuun, niye beni seçemiyosuun?

tripli bir ritimle..