bugün

çok şükür yayın hayatını sonlandıran program. inanılmaz itici karakterler vardı. hatta sempatik karakter de yoktu. saçma şiveler, saçma espriler, bel altı laflarla güldürmeyi amaçlamak zaten başlı başına saçmalıktı.
güldür güldür özentisi ve hiç bir bòlümünde beni güldürmeyen dandik komedi programı.
Adını biraz daha uzatsalar paragraf olacakmış *
açıkçası pek güldüremeyen komedi programı.
(bkz: geldim ne gördüm ne de güldüm amk)
Uyuklarken bire bir.
Okan çabalar gibi oldukça yetenekli bir oyuncunun bile kurtaramadığı program. Dudağım kipirdamadi bile amk izlerken.
güldür güldür show un yapımcısının bu tuttu yeni bir tane daha çıkaralım düşüncesiyle ortaya çıkan bi program ama güldür güldür ün yanını geçtim , güldür güldür geçtiği yolun duragında bile bekleyemez bu program.
okan çabalar'a yakışmayan.
sanırım sezar'ın meşhur veni vidi vici (geldim gördüm yendim) sözünden esinlenilerek böyle bir isim koyulmuş ama pek hoş olmamış, sırıtmış.
Geldim gördüm popomla güldüm show. Nesine gülündüğünü anlayamadığım türk halkını bir güzel oyalayan program.
dede ve şeyime karakteri şahanedir.
tutmayan programdır. ben bu formatı sevmiyorum yapamıyorlar. çok güzel hareketler bunlar lise dönemime denk geldi o zamanlar gülüyoduk şimdi hiç gülmüyorum denk gelince. sonra kıyamet gibi yaptılar bu formattan tutmadı. 1 tane güldür güldür tuttu o da çok güzel hareketler bunlardan iyi oldu. fakat yetersiz. 10 skeçten 2 si adamakıllı güldürüyor yani. o da idare eder işte.
3g

gidilmez
görülmez
gülünmez

işte bu.
cengiz bozkurt için üzülmeme neden olan program... umarım bir an önce kurtulur.
Olmamış programdır. Uzun sürmez. Şevket olmadan, bilal olmadan olmaz, olamaz.
hiç izlemediğim ve izlemeyeceğim program.hayat zaten kötü bir de böyle şeyler izleyip iyice kötü hale getirmeyelim.
Bunu yayınlamak izleyiciye hakaret. Bir de para verip izlemeye giden var. Yazık valla.
(bkz: O kadar güldüm ki bahçeye diktiler)
(bkz: Bu da güldürmedi)
sezar mezarında ters dönmüştür.
Çakma çghb.
çok güzel hareketler bunları izledikten sonra demiştim bundan daha kötü bir program olamaz diye sonda güldür güldür show çıktı. sonra dedim artık bundan beteri olamaz heralde . şimdi de bu program çıktı karşıma. artık ağzımı açmıyorum. evet.
bkm'nin tv'de tutturabildiği tek format bu. o yüzden buna yürüyorlar. sinema sektöründeki gibi mafyalık yapamıyorlar tv'de, o yüzden içerik skalaları daralıyor.
Surekli isitilip isitilip izleyice sunulan formatlardan biri. Isim degisikligiyle ekrana sunduklari yetmiyormus gibi bir de sinema filmi cekiyorlar. Yapmayin bunu.